کوه‌چنارگالریورزشی

استارت توسعه شهرستان زده شده و باید با همدلی و انسجام در مسیر توسعه تلاش کنیم

به گزارش چنارنیوز، فرماندار شهرستان کوه‌چنار در آیین افتتاح سومین مسابقات تیراندازی که با حضور مسئولان و شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف استان فارس و استان‌های دیگر حضور داشتند ضمن استقبال و حمایت از اینگونه مسابقات ورزشی اظهار داشت: دهه های اخیر توسعه ورزش علاوه بر اهداف جسمی با هدف تقویت روحی و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی صورت گرفته است.

علی علیزاده فرماندار کوهچنار

علی علیزاده گفت: اگر در جامعه ای اعتماد خدشه دار شود سرمایه های اجتماعی آسیب می بینند و در چنین حالتی افزایش سرمایه های فیزیکی و مادی تاثیری ندارد.

وی با تبریک ایام مبارک دهه فجر افزود: امروز بیش از چهار دهه از توطئه و دسیسه دشمنان و بدخواهان نظام می گذرد اما هرگز نتوانسته اند خللی در عزم و اراده پولادین ملت بزرگ ایران از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد نمایند.

مسابقه تیر اندازی در کوهچنار بهمن 99

علیزاده ادامه داد: در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان چون گذشته از تمام توان و ظرفیت خود این بار با ابزار ظالمانه ای چون تحریم جنگ اقتصادی و روانی به راه انداخته اند که رمز پیروزی در این برهه نیز چون گذشته ایمان و وحدت بین مردم و مسئولان است.

فرماندار کوه‌چنار با تاکید بر اینکه بر همه ما مسئولان لازم است تا با تداوم راه و آرمان های مقدس امام و شهدا خدمت بی شائبه به مردم یعنی ولی نعمتان واقعی انقلاب را سرلوحه گفتار و رفتار خود قرار بدهیم افزود: عزت سرافرازی و سربلندی ایران عزیز را درکنار وحدت و همبستگی  و حرکت در راستای آرمانهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری باید ادامه دهیم.

علی علیزاده فرماندار کوهچنار

علیزاده گفت: هر جا تلاش و پشتکار مسئولان در کنار صداقت و همفکری به کار گرفته شده نتیجه اش آبادانی و توسعه بوده و باید دانست که رمز توسعه پایدار، اتحاد و همدلی  است.

فرماندار کوه‌چنار با بیان اینکه استارت توسعه شهرستان زده شده است گفت: بررسی و پیگیری مشکلات و تلاش برای حل آنها مهمترین اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان است که امیدواریم با وفاق و همدلی بیشتر مسئولان بتوان در راستای پیشرفت و آبادانی این منطقه گام های ارزشمندی برداشت.

علیزاده توسعه پایدار را در گرو همدلی مردم و مسئولان دانست و افزود: برای بهره ‌گیری از ظرفیت‌های موجود در راستای توسعه شهرستان نیازمند همدلی و همراهی تمام جریان‌ها هستیم.

مسابقات تیراندازی در کلاس صد متر گلوله زنی کالیبر آزاد در کوه‌چنار با همکاری ناحیه مقاومت شهری و سپاه عشایر حوزه امام حسن(ع) و امام رضا (ع) و گردان ۲۰۶ بقیه الله در باشگاه تیراندازی شاهد و با حضور فرماندار و مسئولان و شرکت کنندگانی از استان فارس و دیگر استان‌ها برگزار شد، و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا