شورای اسلامی شهر و شهرداری

گل کاری و چمن کاری بلوارهای ورودی شهرانجام می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر قائمیه گل کاری و چمن کاری بلوارهای ورودی شهر قائمیه توسط نیروهای خدماتی شهرداری انجام می شود.

شهردار شهر قائمیه گفت:اقدمات چشمگیری در زمینه زیبا سازی و منظر بلوارهای ورودی از سمت شیراز توسط نیرو های خدوم فضای سبز این شهرداری قائمیه صورت گرفته و ادامه آن برای هرسه ورودی انجام خواهد شد.

دکتر حاجی زاده گفت:برای زیبا سازی شهر باید روزانه از فضای سبز مراقبت کرد برای همین منظور در طول این پروژه چمن کاری(لکه گیری).گل کاری.و هرس درختان در دستور کار قرار گرفت.

وی دستورات لازم جهت هر چه بهتر اجرایی شدن این مساله را با مسئولیت آرش میرزایی سرپرست نیروهای خدماتی و فضای سبز ،اقداماتی در این راستا صورت گرفت و در حال انجام است.

ایشان در ادامه افزود:چمن کاری گل کاری سطح بلوارهای شهر قائمیه ،هرس درختان و … توسط نیروهای فضای سبز این اداره که در دستور کار قرار گرفته بود پس از گذشت چند روز متوالی و اقدامات شبانه روزی این منطقه چمن کاری (لکه گیری)بلوار امام خمینی(ره)..گل کاری و چمن کاری و هرس درختان بلوار های سطح شهر جهت ایجاد منظری زیبا برای شهروندان عزیز تا زمانی که فصل آن ایجاب کند انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا