اخبار ویژهسیاسیکوه‌چنار

از فداکاری حاج حسین تا همراهی مردم و مسئولان برای رساندن شهرستان به جایگاه واقعی خود

به گزارش چنارنیوز، جلسه گزارش عملکرد شورا و شهرداری در دوره پنجم و تقدیر از آنان بهمراه جلسه شورای اداری با حضور فرماندار، مدیر کل استاندارد فارس،در اعضای شورای اداری، اعضا شورا دوره پنجم و شهردار در سالن آموزش و پرورش برگزار شد.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار در این جلسه با بیان اینکه موفقیت شورای شهر بستگی به همراهی و همکاری مردم دارد اظهارداشت: وقتی اعتبارات متناسب با نیاز‌های شهرستان نیست همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم شرایط را مطلوب تر کنیم.

علی علیزاده با بیان اینکه تنها با همکاری و اتحاد می‌توان به نقطه‌ مطلوب رسید گفت: هر جا تلاش و پشتکار مسئولان در کنار صداقت و همفکری به کار گرفته شده نتیجه اش آبادانی و توسعه بوده و باید دانست که رمز توسعه پایدار، اتحاد و همدلی  است.

فرماندار کوه‌چنار توسعه پایدار را در گرو همدلی مردم و مسئولان دانست و افزود: برای بهره ‌گیری از ظرفیت‌های موجود در راستای توسعه شهرستان نیازمند همدلی و همراهی تمام جریان‌ها هستیم.

وی با تشکر از همراهی مردم و کسبه و بازاریان برای مقابله با ویروس منحوس کرونا اظهارداشت: با افزایش آمار ابتلا به کروناویروس در کوه‌چنار لازم است همشهریان عزیز علاوه بر رعایت کامل مفاد شیوه‌نامه‌های بهداشتی، خصوصا عدم حضور در تجمعات با واکسیناسیون بتوانیم از این وضعیت خارج شویم.

عنایت الله رئیسی رئیس شورای شهر با اشاره به تقسیمات کشوری و مطالبه به حق مردم شهرستان کوه‌چنار گفت: حاج حسین رضازاده نماینده وقت مردم در مجلس شورای اسلامی با فداکاری و پیگیری به حق مردم کوه‌چنار توانست این حق مردم را مطالبه کند.

وی با بیان اینکه ما قدم به قدم در کنار ایشان قدم برداشتیم افزود: هم حاج حسین و هم ما فدا شدیم که البته به این افتخار میکنیم که بخاطر مردم فدا شدیم.

رئیسی تاکید کرد: کسانی که اکنون در پست و مقامی هستند باید پیگیری به حق مردم را انجام دهند تا شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد.

حاج غلامرضا محمدی از دیگر اعضای شورای شهر با تشریح جزئیات روند پیشرفت شهر قائمیه و تبدیل شدن آن به مرکز شهرستان اظهار داشت: الان افتخار می‌کنیم مستقل و مطالبه‌گر شدیم و از حق خود دفاع می‌کنیم‌.

وی نیز با تشریح فداکاری‌های نماینده وقت، مردم و همه مسئولان در جهت پیگیری به حق مردم کوه‌چنار در بحث تقسیمات کشوری گفت: در ساخت و سازها و استقرار ادارات شورای شهر همیشه در کنار مردم بود.

محمدی با بیان اینکه شهرداری را با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تحویل گرفتیم که حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون بدهکاری داشت و تمام حساب‌ها مسدود بود اظهارداشت: امروز برای اولین بار اعتبار مستقل و جداگانه‌ای حدود ۲۳ میلیاردی گرفتیم که امیدواریم محقق شود و این خود از برکات مستقل شدن است.

این عضو شورای شهر به تشریح کارهای عمرانی شورا و شهرداری پرداخت و افزود: در جاهایی می‌توانست کارهای زیادی انجام گیرد که صورت نگرفته ولی به یاری خدا در آینده صورت گیرد و ما گرچه در ترکیب شورای شهر جدید نیستیم ولی در کنار مردم برای احقاق حق مردم تلاش می‌کنیم.

مدیر کل استاندارد فارس نیز با بیان اینکه با رعایت استاندارد های لازم در بحث ساخت و سازها موجب رونق بهتر گردشگری می شود تاکید کرد: در هر قسمت که کارهای زیربنایی می شود لزروم رعایت اساندارهای لازم ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا