ورزش و جوانان

دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس

طی دیداری هاشمی سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه طهماسبی جهت پیگیری مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان با دکتر صفر پور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس دیدار کردند.

دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس

در این دیدار ابتدا هاشمی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان در شهرستان مشکلات پروژه های ورزشی نیمه تمام روستاهای ملای انبار. گرگدان. چکک. حکیم باشی و محله اردشیری را تشریح و افزود : نگاه اداره کل ورزش وجوانان استان به شهرستان های تازه تاسیس خصوصا کوه چنار می بایست یک نگاه ویژه باشد.

در ادامه طهماسبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مسائل و مشکلات حوزه شهرستان را تشریح و اظهارداشت: اولین لازمه توسعه ورزش در شهرستان داشتن نیروی انسانی کافی میباشد که متاسفانه شهرستان کوه چنار با حداقل نیرو دارد به کار خودش ادامه میدهد.

در پایان دکتر صفر پور مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب هاشمی به عنوان فرماندار شهرستان از تزریق اعتبارات به پروژه های ورزشی شهرستان در کمیته برنامه ریزی استان خبرداد و گفت: تا پایان سال میتوانیم درصد بالایی از پروژه های نیمه تمام این شهرستان را به مرحله بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه افزود اداره ورزش و جوانان شهرستان کوه چنار یکی از لحاظ عملکرد یکی از ادارات موفق ما در سطح استان میباشد که همین امر در آینده نزدیک باعث میشود که مشکلات ورزشی شهرستان به تدریج مرتفع گردد.

بیشتر بخوانید: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کوه‌چنار با موضوع آسیب های اجتماعی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا