اجتماعیبخش ها

خرید کالای ایرانی باعث تقویت اقتصاد مقاومتی است

به گزارش “چنارنیوز” از قائمیه، حجت‌الاسلام حسین انصاری در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز این شهر با اشاره به ۱۴ اسفندماه و تأسیس کمیته امداد اظهار داشت: یکی از ضروری‌ترین نهادهای انقلاب کمیته امداد است چراکه هدف اصلی انقلاب رسیدگی به وضع محرومان و مستضعفان و رفع محرومیت آن‌هاست.
امام‌جمعه قائمیه بابیان اینکه استفاده از اسلحه در عروسی‌ها از سنت‌های زشتی محسوب می‌شود که عده‌ای به‌صورت نامتعارف این کار را انجام می‌دهند یادآور شد: این کار اوج جهالت و بی‌فرهنگی به‌حساب می‌آید و ممکن است عواقب ناگواری به وجود آورد.
خرید کالای ایرانی باعث تقویت اقتصاد مقاومتی است
خرید کالای ایرانی باعث تقویت اقتصاد مقاومتی است
انصاری با تشکر از زحمات مسؤولان این شهر گفت: مسئله‌ای که سبب نگرانی مردم و اعتراضات شده وضعیت تابلوهای شهر و فضای عمومی خیابان‌ها و کوچه‌هاست.
وی در ادامه تصریح کرد: شهر پر از پوستر و بنر فوت شده است که شورای شهر و شهرداری باید با نصب تابلوها و بنرهای بدون مجوز برخورد کند.
خطیب جمعه قائمیه بابیان اینکه این شهر در مسیر مواصلاتی چند استان قرار دارد افزود: توقع مردم از شهرداری و شورای شهر این است که طرح ساماندهی تابلوها را در دستور کار خود قرار دهند.
انصاری با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال ۹۵ و رونق بازار خواستار خرید تولیدات داخلی شد و تصریح کرد: خرید کالای ایرانی به معنی تقویت اقتصاد مقاومتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا