فرمانداری

عقب‌ماندگی را باید با همکاری و دلسوزی جبران کنیم

به گزارش چنارنیوز، سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار در جمع شورای ائتلاف نیروی انقلاب شهرستان کوه‌چنار، سه شاخه مهم برنامه پیش روی خود در زمینه به کار گیری ظرفیت های فرهنگی و نخبگان، پروژه‌های عمرانی و اقتصادی را تشریح و اظهارداشت: عقب‌ماندگی را باید با همکاری و دلسوزی جبران کنیم.

محمود هاشمی با تاکید بر همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌های برای توسعه و پیشرفت و حل مشکلات شهرستان ، تصریح کرد: رفع مشکلات اساسی شهرستان کوه‌چنار باید به عنوان اصلی ترین دغدغه مورد توجه جدی همه اقشار مختلف این شهرستان قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان کوه‌چنار، از ظرفیت سرمایه گذاری و پتانسیل اقتصادی بالایی برخوردار است گفت: با استفاده از ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری به دنبال توسعه و پیشرفت شهرستان باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار ضعف در زیر ساخت‌ها را یکی از اشکالات ورود سرمایه‌گذار عنوان کرد و افزود: با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همچنین پیگیری‌های مصوبات سفر وزیر و همچنین استاندار محترم در تلاش برای رفع موانع سرمایه‌گذاری هستیم.

وی ادامه داد: با تزریق اعتبارات و پیگیری‌های صورت گرفته بزودی شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه هستیم.

هاشمی با اشاره به اینکه بازدید از روستا‌های شهرستان جهت رفع مشکلات آنها یکی از مهمترین اولویتهای کاری است بیان کرد : این بازدیدها بصورت مستمر از روستاهای مختلف شهرستان باهدف حل مسائل ومشکلات اهالی بصورت میدانی و از نزدیک انجام خواهد گرفت.

سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار در ادامه با بیان اینکه در بازدید از روستاها نیاز است مشکلات روستا از نزدیک دیده و کارشناسی و برطرف شود اظهارداشت: تا مسئول از نزدیک مشکلات را نبیند نمی تواند خوب کار کند و مشکلات را برطرف کند.

هاشمی با بیان اینکه بزرگان شهرستان جمع شوند و اختلافات را بخاطر مردم کنار بگزرارند تصریح کرد: اگر دلسوز و خواهان پیشرفت هستیم باید کنار هم و مطالبه‌گر باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری باید سالم در کنار پیشنهاد و راهکار باشد بیان کرد: این اقدام قطعا با رعایت اصول اخلاقی و دینی با احترام به حقوق دیگران باعث توسعه و پیشرفت شهرستان خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار با اشاره به کارهای صورت گرفته در زمینه‌های مختلف عمرانی در شهرستان گفت: اختلافات نباید مانع از جذب اعتبارات در شهرستان شود.

هاشمی با بیان اینکه مردم باید امیدوار شوند و این کار با تلاش، تکریم ارباب رجوع و اقدامات عملی صورت می‌گیرد تصریح کرد: در برخورد با ادارات کم کار هیچ مسامحه‌ای نخواهیم کرد و همه ادارات موظف هستند کار خود را به درستی انجام دهند.

وی به بحث استقرار ادارات اشاره کرد و گفت: استقرار و استقلال و ارتقا ادارات را با جدیت دنبال میکنیم و در این راه نباید به کم بسنده کنیم

حاضرین در جلسه نیز به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل شهرستان پرداختند.

بیشتر بخوانید: دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا