آموزش و پرورشورزشی

اجرای طرح زمین چمن مصنوعی در آموزش و پرورش کوهچنار

به گزارش روابط مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان کوه چنار اجرای پروژه ی زمین چمن مصنوعی سالن شهید تقوی نژاد با حضور سرپرست آموزش و پرورش ومعاونت پشتیبانی آغاز شد.

سرپرست آموزش وپروش گفت: مرحله تسطیح وزیر سازی زمین چمن مصنوعی خارج از قرارداد نوسازی وبا هدف کیفیت بخشی واستحکام و دوام به عمر طرح توسط آموزش وپرورش و اعتبار آن از درآمدهای اختصاصی آموزش وپرورش تامین می گردد.لذا این زمین پس از تسطیح وزیر سازی وبتون ریزی باید برای اجرا ونصب چمن در اختیار پیمانکار نوسازی قرار گیرد.

حجت اله حسنی گفت:امیدواریم که این پروژه حداکثر تا یکی دوماه آینده به بهره برداری برسد.وبا اجرای این پروژه بتوانیم گامی کوچک برای ارتقای ورزش فوتبال دانش آموزان شهرستان در سطوح مختلف تحصیلی برداریم.

سرپرست آموزش وپرورش بر اجرای کیفی تسطیح وزیر سازی زمین چمن توسط استاد کار طرف قرارداد آموزش وپرورش تاکید کرد.

همچنین سرپرست آموزش وپرورش ومعاونت پشتیبانی اجرای طرح ایمن سازی سالن حجاب را هم از نزدیک مورد بازدید قرار دادند.

در این بازدید سرپرست آموزش وپرورش در خصوص کم وکیف اجرای طرح وزمان اتمام طرح وتحویل به آموزش وپرورش با مجری طرح صحبت کردند. ودر مورد زیبا سازی اجرای طرح وکیفیت بخشی وتسریع در روند اجرای کار نکاتی را یاد آوری و مورد تاکید قرار دادند.

مجری طرح هم در خصوص اجرای کیفی طرح وسرعت بخشی به اجرای طرح قول مساعد دادند.و گفت :سعی می کنند تا ده روز آینده کار را به اتمام برسانند.

بیشتر بخوانید: جلسه شورای اداری شهرستان کوه‌چنار برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا