آموزشاجتماعیاخبار ویژهسیاسیکوهمره

پیگیری مشکلات مرکز فنی حرفه‌ای کوه‌چنار

به گزارش چنارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوه‌چنار؛ علی علیزاده در جلسه شورای مهارت که با حضور مدیر کل فنی‌حرفه‌ای فارس، مسوولان در فرمانداری کوه‌چنار برگزار شد بیان داشت: مهارت آموزی یک ضرورت است که در راستای کمک به جوانان برای ایجاد اشتغال باید متناسب و هماهنگ با ظرفیتها و پتانسیل های شهرستان سنجیده شود.

نماینده عالی دولت در کوه‌چنار با بیان اینکه با حرفه آموزی می توان کار و شغل فراهم کرد تصریح کرد: فراگیری فن و مهارت امید به زندگی را در بین جوانان همراه دارد، جوانان با فراگیری مهارت به یک عنصر کار آفرین برای خود و کشور تبدیل شوند.

پیگیری مشکلات مرکز فنی حرفه‌ای کوه‌چنار

علیزاده با اشاره به نیازسنجی مهارت افزود: تفکرات جوانان و تحصیل کرده ها را به سمت و سوی ایجاد شغل پایدار برده و با ارائه آموزش های مهارتی در جهت ایجاد اشتغال هدایت شود.

مدیرکل فنی حرفه‌ای فارس نیز در این جلسه بنای اشتغال را آموزش های فنی وحرفه ای برشمرد و گفت : رویکرد این شورا ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد وپایدار و همچنین استمرار وتثبیت اشتغال فرصت های موجود و مورد نیاز جامعه در زمینه های مختلف با مدیریت بخش غیر دولتی و حمایت دولت است.

حشمت‌الله کوشکی همکاری و هماهنگی با دستگاهها را یک اصل برشمرد و افزود: انتظار ما از اعضای شورای مهارت اعلام نیاز های آموزشی آنان به مرکز می‌باشد

پیگیری مشکلات مرکز فنی حرفه‌ای کوه‌چنار

وی گفت : مهارت آموزی یک ضرورت است و امروزه با توجه به اینکه پتانسیل های کاری زیادی در شهرستان فراهم شده است آموزش نیاز اساسی به منظور فعال نمودن این ظرفیت هاست.

کوشکی قول مساعد جهت همکاری و برطرف کردن مشکلات مرکز فنی حرفه‌ای کوه‌چنار دادند و از این مرکز نیز بازدید کردند.

در حاشیه این جلسه از زحمات صادقی مسئول جهاد کشاورزی کوه‌چنار و شهردار قائمیه با اهدای لوح تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا