اخبار ویژهمذهبی

روشن دل کوه چناری برترین قاری قرآن استان فارس شد

به گزارش چنارنیوز، علی‌اصغر کاویانی، راه موفقیتش را در عجین شدن با نورالهی و حفظ آیات حق گره زد؛ مسیری که پس از ۱۲ سال تلاش، امروز او را یکی از برترین حافظان قرآن کریم در استان فارس کرده است.

این جوان خوش کلام و خوش ذوق کوه‌چناری همین هفته پیش بود که در سی امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج استان فارس در رشته حفظ ۳۰ جزء توانست مقام اول را کسب کند.

مقامی که برای اولین بار برای او رقم خورد چرا که او پیش از این در مسابقات مختلف مقام های سوم و چهارم را کسب کرده بود اما در سال جاری توانست به این آرزوی خود برسد و به مرحله کشوری راه یابد.

او در حالی به این موفقیت رسید که روشن دل و در واقع نابینای مطلق و دارای معلولیت های جسمی و حرکتی است، مسائل و مشکلاتی که نشان می‌دهد که چه تلاش ها و پشتکار زیادی داشته و توانسته از سال ۹۱ حفظ قرآن را ازطریق موسسه بیت الاحزان آغاز و بتواند روز به روز پیشرفت کرده و امروز به عنوان یک جوان نخبه و سفیر قرآنی در استان پهناور فارس معرفی شود.

از شهرستان کوه‌چنار در سی امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج استان فارس علاوه بر علی اصغر کاویانی دو نفر دیگر نیز حائز رتبه برتر شدند و محبوبه جعفری رتبه دوم در بخش حفظ ۱۰ جزء بزرگسال و زینب جعفری رتبه سوم در بخش ترتیل خوانی بزرگسال را کسب کردند.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا