بخش مرکزی کازرونفرهنگیمذهبی

یادواره شهدای دهستان انارستان برگزار شد

دومین یادواره شهدای دهستان انارستان برگزار شد، این یادواره با حضور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کازرون، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه کازرون، خانواده معزز شهدا، مردم شهیدپرور و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون، در حسینیه ابوالفضل(ع) روستای انارستان برگزار شد.

سرهنگ توکل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کازرون طی سخنانی در این یادواره گفت: بسیج همواره یاور انقلاب بوده و پیش از جنگ برای کمک به مردم و انقلاب تاسیس شد، اما در جنگ به شکوفایی رسید و جنگ را به سود ایران اسلامی به پایان رساند.

وی ادامه داد: بسیج جان بر کف و بدون هیچ چشمداشتی در میدان دفاع مقدس حضور یافت و با تقدیم قریب به صد هزار شهید نام خود را در تاریخ این کشور جاودانه کرد.

سرهنگ توکل گفت: امروز همه ایران بسیجی و تحت فرمان مقام عظمای ولایت آماده خدمت در همه عرصه ها هستند.

ایشان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انارستان اضافه کرد: وظیفه امروز ما پایبندی به آرمان شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام این عزیزان است.

رضازاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون نیز در حاشیه این یادواره طی مصاحبه ای گفت: تفکر بسیجی انقلاب را بیمه کرده و تا این تفکر وجود دارد انقلاب آسیب نخواهد دید.این که یک هفته به نام بسیج وجود دارد ارزشمند است اما با توجه به این که هر روز از ایام سال، سالگرد صدها شهید بسیجی است، هر روز، روز بسیج و بسیجی است.

بیشتر بخوانید: برگزاری صدها برنامه در هفته بسیج در شهرستان کوه‌چنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا