بخش هاچند رسانه ایسیاسیکوهمرهگالری

شهرستان کازرون ازهمه شهرستان‌ها پویاتر است

به گزارش چنارنیوز، فرماندار شهرستان کازرون در جلسه شورای اداری بخش چنارشاهیجان با حضور بخشدار، مسوولان ادارات شهرستان و بخش، شوراها و دهیاران بخش در سالن اجتماعات آموزش و پرورش قائمیه برگزار شد با اشاره به جدیت در پیگیری کارها و پروژه‌ها اظهارداشت: اگر کسی دستش خالی باشد جرات جلسه گرفتن ندارد اگرکسی پیگیرکارنباشد مطمئنا به اینجا نمی‌آمد.

وی به کارهای انجام شده شهرستان کازرون در شرایط تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: خیلی از بودجه‌های شهرستان خارج و بیشتر ازبودجه ان بوده است.

داریوش دهقان ادامه داد: اگردریک روستا کارنمیشود درعوض در ده روستای دیگرکارانجام میشود.

فرماندارشهرستان کازرون با بیان اینکه پارسال یک میلیاردونیم برای جاده سمغان دوسیران وکنده‌ای گذاشتیم اما متاسفانه انجام نشد گفت: اقای دکترقاسمی جلسه ای در جهادکشاورزی تشکیل دادندورفتیم نامه ای راتنظیم کردیم وارسال کرده ایم که پول را دراینده برای ان میگذارم ولی پیشاپیش بیایندوکارکنند.

وی اضافه کرد: نزدیک۱۳میلیاردتومان فقط پروژه مدرسه سازی برای بخش چنارشاهیجان دریک سال اخیر داشتیم.

دهقان با بیان اینکه سه پروژه مدسه ازبنیادبرکت غیرازدوتاپروژه خیراباد کرونی وجامع بزرگی بوده رادنبال کردیم اظهارداشت: درخیلی روستاهاقدمت مدارس بالا است ولی خب ماهم یک شبه نمی‌توانیم کاری کنیم.

فرماندار شهرستان کازرون با اشاره به ۴۵ پروژه برنامه ریزی شده در شهرستان گفت: در سال گذشته با افزایش قیمت مواجه شدیم وگرنه تا آذرماه بحث اب، مدرسه سازی و…دروضعیت بهینه ای قرار می‌گرفت.

دهقان با بیان اینکه این جلسات بیهوده نیستند و تلاش و پیگیری‌های خود را تا جای ممکن ادامه می‌دهیم.

ظهارداشت: به همه شهرستانها زنگ بزنید دراستان فارس، شهرستان کازرون ازهمه شهرستان‌ها پویاتر است.
در این جلسه دهیاران و شوراهای بخش چنارشاهیجان مشکلات مناطق خود را بیان و روئسای ادارت شهرستان نیز به بیان کارهای انجام شده و پاسخ به سوالات حضار پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا