اخبار ایراناخبار ویژهسیاسیکازرونمذهبی

موازنه قدرت به سود ایران است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سلامی با اشاره به اینکه امروز موازنه قدرت به سود ایران است، گفت: امروز با توکل به خداوند دشمن ما ازهر زمان ضعیف‌تر بوده و ما قوی‌تر هستیم.

به گزارش چنارنیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی شامگاه پنجشنبه در یادواره هزار و ۳۰۰ شهید شهرستان کازرون که در مصلی جمعه این شهرستان برگزار شد با اشاره به تلاش آمریکا برای غلبه بر ایران اظهار داشت: آنها تجربیات خود را به صحنه آورده و از تمام قدرت خود استفاد کردند تا از ملت ما انتقام بگیرند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا کشور ما را در تحریم سخت قرار داد تا از اعتماد ملت به نظام کم کند، افزود: آنها جوانان ما را ترور و همه راه‌های پیشرفت را مسدود کردند اما به فضل الهی این ملت توانسته است در محاصره جنگ‌ها سالم و قدرتمند باقی بماند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان پس از۴۰سال نتوانستند کاری از پیش ببرند، گفت: دشمنان در دوران دفاع مقدس همه چیز داشتند به جز خدا و ما هیچ چیز به جز خدا نداشتیم.
سلامی با اشاره به اینکه امروز موازنه قدرت به سود ایران است، تاکید کرد: امروز با توکل به خداوند همانطور که آشکار است دشمن ما ازهر زمان ضعیف‌تر بوده و ما قوی‌تر هستیم.


وی با اشاره به اینکه امروز ملت آگاه ما سختی‌ها را تحمل می‌کنند چراکه هیچ فضیلتی جز با سختی به‌دست نمی‌آید، بیان کرد: بشارت بر ملتی است که سختی را تحمل کرده تا به عزت برسد چراکه پایان شب شب سیاه، فجر پیروزی است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز نام ایران با افتخار درجهان طنین‌انداز شده است، گفت: این به برکت اسلام و تجلی نور ولایت براین سرزمین است.
وی با اشاره به عملیات‌های سختی که رزمندگان کازرون در آن نقش‌آفرینی کردند تاکیدکرد: این افتخار بزرگ برای کازرون است که رزمندگان آن در عملیات سخت دفاع مقدس در نزدیک‌ترین مواضع دشمن و در خطرناک‌ترین موقعیت‌ها درخشیده و افتخار آفریدند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکیدکرد: شهیدان باعث شدند ملت ایران در محاصره با قدرت‌های جهان و صف‌بندی قدرت‌های عالم کم نیاورد و این سرزمین مستقل از قدرت‌ها باقی بماند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهیدان بی‌ریا بودند و درجبهه‌ها فقط اخلاص بود.
انتهای پیام/
خبرنگار: ایمان احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا