امام جمعه

مردم عملکرد مسئولین را ارزیابی میکنند و تشخیص میدهند کار و تلاش چه کسی است

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه شهرستان کوه‌چنار، حجت‌الاسلام والمسلمین شهیم در خطبه های نمازجمعه، فرارسیدن ایام سوگواری و شهادت حضرت صدیقه کبری (س) را تسلیت عرض نمودند.

امام جمعه کوه‌چنار با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوا و‌ فضای سپاه و همچنین در جمع ورزشکاران، بیان نمودند: دست غربی ها و مواضعشان در تبعیض حقوق بشر رو شده است، با ارسال سلاح و حمایت از رژیم صهیونیستی باعث کشتار زنان و کودکان بی گناه غزه شده اند، امروزه جمهوری اسلامی ایران در زمینه دفاعی در جایگاه فاخری قرار دارد، نهضت مقاومت برگرفته از مکتب جمهوری اسلامی ایران است، امروزه بچه های حماس چه کرده اند که آبروی صهیونیست ها در دنیا رفته است؟ چه شده است که گنبد آهنین جواب نمیدهد؟ ادعای قدرت داشتید اما بچه های مقاومت شما را به زانو در آورده اند، امروز بچه های حماس همانند بچه های ۸ سال دفاع مقدس هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیم اعتماد به وعده های الهی، وحدت و اتحاد ، تدبیر ، برنامه ریزی و آینده نگری، اتکا به مردم را از درسهای خوب غزه به ملت‌ها خواندند و ضمن درخواست از دولتها، بر ضرورت حمایت از مردم غزه و فلسطین تاکید نمودند.

ایشان در ادامه بر لزوم رواج فرهنگ بسیج و همچنین تداوم و نشر حلقه های صالحین بین اقشار مختلف و به میدان آمدن بسیج دانش آموزی و دانشجویی تاکید کردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان با اشاره به نظم نوین جهانی تصریح نمودند : جمهوری اسلامی ایران با شعار نه شرقی نه غربی به پیروزی رسید و آغازگر عصر نوین جهانی و نهضت بزرگ شده است، وظیفه ما در این عصر تقویت ایمان است، دشمن امروز به دنبال گرفتن ایمان از جوانان ماست ، بزرگترین نهاد خانواده است ، خانواده ها باید بی توجه به نهاد خود نباشند که قطعا مغلوب خواهند شد.

ایشان در ادامه در خصوص اقدامات صورت گرفته در شهرستان افزودند : همت های خوبی در شهرستان صورت گرفته است، اما آنهایی که کار نمی کنند و نمی‌گذارند دیگران هم کار کنند ما با آنها مخالفیم هر کسی هم می‌خواهد باشد، خواهشم این است اکثر مسئولینی که قصدشان این گذاشته اند که کار کنند برای مردم کار کنند، این کار شماست که شما را ارزیابی میکند و مردم تشخیص میدهند کار و تلاش چه کسی است، نیازی به ارائه بیلان کاری نیست، مردم خودشان بررسی می کنند، یک سری کمبودهایی نیز در همه جا هست که در منطقه ما فاحش است، مسئولین همت و تلاش کنند بودجه ها را جذب منطقه کنند اگر برنامه ریزی خوبی انجام بشود قطعا مثمرثمر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا