حوادث و انتظامی

قتل بخاطر اختلافات خانوادگی

فرمانده انتظامی شهرستان کوه‌چنار از دستگیری مردی ۴۱ ساله خبر داد که به دلیل اختلاف خانوادگی، برادر زاده‌ ۱۷ ساله خود را به قتل رسانده بود.

به گزارش چنارنیوز، سرهنگ لطف‌الله محمّدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته بیست و چهارم تیرماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مفقودی دختری جوان در یکی از محله‌های شهر قائمیه ، بلافاصله مأموران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد دختر بخت برگشته بعد ظهر روز گذشته منزل را به مقصد خانه عمویش ترک کرده و بعد از آن هیچ مراجعتی نداشته و ناپدید شده است.

سرهنگ “محمدی” ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، مأمورین با اخذ مجوز قضائی و تحقیقات میدانی با ورود به منزل عموی دختر مفقود شده از وی تحقیق، نامبرده در ابتدا از حضور دختر برادر خود اظهار بی اطلاعی نمود، لیکن پس از بازرسی از منزل آثار خون در درون صندوق عقب خودرو متعلق به وی مشاهده شد.

بیشتر بخوانید: ضارب فراری مامور پلیس در شهرستان کوه‌چنار دستگیر شد

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مأمورین با مشاهده آثار و ادله جرم بلافاصله نسبت به دستگیری عموی دختر اقدام و آن را به مقر انتظامی انتقال دادند، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در تحقیقات و بازجویی‌های فنی و پلیسی به قتل دختر ۱۷ ساله (برادر زاده‌اش) از طریق خفه کردن اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کوه چنار با اشاره به اینکه قاتل ۴۱ ساله مقتول را با خودرو خودش به اطراف یکی از روستاهای این شهرستان انتقال و رها کرده بود، گفت: حسب دستور قضائی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلاف خانوادگی با برادر خود (پدر مقتول) عنوان کرد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا