اجتماعیکوه‌چنار

دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در قائمیه افتتاح شد

به گزارش چنارنیوز، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی امروز با حضور امام جمعه، معاون فرمانداری، رئیس دادگستری و جمعی از مسوولان افتتاح شد.

کاهش سفر‌های غیرضروری، امنیت قضایی، شفافیت در رسیدگی به پرونده‎ها، حمایت از خانواده زندانیان تنها بخشی از تحقق عدالت الکترونیکی است که با راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی محقق می‌شود.

این دفاتر کاهش مراجعه به دستگاه قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده و صرفه‎جویی در وقت و هزینه گروه‌های هدف، شفاف سازی فرایند‌های رسیدگی، افزایش کارآمدی نظام قضایی کشور با افزایش نسبی سرعت، دقت و کیفیت افزایش رضایتمندی مردم از قوه قضاییه را به ارمغان آورده است.

افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی کوهچنار

این دفاتر خدماتی شامل ارائه و پیگیری دادخواست، ارائه و پیگیری شکواییه، ارائه و پیگیری اظهارنامه، ارائه لایحه، ارائه مدارک و مستندات پروند، اطلاع رسانی پرونده، اطلاع از آخرین وضعیت پرونده، رویت خلاصه موضوعات پرونده، مشاهده ردیفهای فرعی پروند، رویت آخرین موضوع پرونده (عنوان خواسته/اتهام)، محاسبه هزینه دادرسی، تمدید پروانه وکالت وکلا و ابلاغ الکترونیک اوراق و احکام قضایی و… را انجام می‌دهند.

این دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در قائمیه با مدیریت کشتکار در بلوار امام خمینی(ره) (جاده شیراز) ،انتهای محله اردشیری روبروی اورژانس ۱۱۵ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا