آموزش و پرورش

دیدار مسئولان آموزش و پرورش کوهمره با امام جمعه شهرستان کوهچنار

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کوهمره نودان ؛ صفر ساسانی پور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهمره نودان همراه بامعاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان امور تربیتی و تربیت بدنی اداره به مناسبت هشتم اسفند ماه سالروز تشکیل امور تربیتی با امام جمعه شهرستان کوهچنار دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار حجت الاسلام سید محمد علی شهیم امام جمعه شهرستان کوهچنار ضمن تبریک این روز که یادگار شهیدان رجایی وشهید باهنر می باشد امور تربیتی را از مهمترین امورات نظام آموزشی خواند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شهیم با تبریک ۸ اسفند ، روز امورتربیتی و هفته تربیت اسلامی به همه سنگرداران تعلیم و تربیت گفت: هدف شهیدان رجایی و باهنر از ایجاد امورتربیتی ترویج ، توسعه و تعمیق ارزشها ، اعتقادات و اهداف انقلاب اسلامی در بدنه آموزش و پرورش و جامعه بود.

حجت الاسلام شهیم با بیان اینکه بحث مسائل تربیتی حد و مرزی ندارد حرکات و فعالیتهای صورت گرفته توسط مربیان پرورشی را خوشحال کننده، امیدوارکننده و مایه دلگرمی برای مسئولین عنوان نمود.

امام جمعه در ادامه افزود: امروز که دشمن بصورت همه جانبه به ارزش های اسلامی حمله میکند مربیان پرورشی باید با همت تر عمل کنند و میدان نبرد را خالی نکنند.

صفر ساسانی پور رئیس اداره آموزش و پرورش کوهمره نودان در دیدار با امام جمعه که به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امورتربیتی برگزار شد روز امور تربیتی را فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به خدمات و تلاش های جهادگران و دلسوزان این جبهه فرهنگی و ترسیم افق های جدیدی برای آینده برشمرد و یاد و خاطره شهیدان پیشرو در این سنگر معنوی شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

ساسانی پور سپس به ارائه گزارش از مجموعه فعالیت های صورت گرفته در این اداره پرداخت.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش منطقه کوهمره نودان نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارش از مجموعه فعالیتهای حوزه پرورشی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر وظیفه مربیان را حفظ و حراست از مرزهای اعتقادی و ارزشی ذکر نمود.

بیشتر بخوانید:نمایندگان طرح شفافیت آرا را امضا و تصویب کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا