اخبار ویژهسیاسیکازرونکوه‌چنارنماینده شهرستان

از تذکر به استاندار و گلایه از مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تا تاکید بر پیگیری حق مردم منطقه

به گزارش چنارنیوز، دکتر غلامرضا دهقان ناصرآبادی در جلسه شورای اداری مشترک دو شهرستان که با موضوع تقدیم اعتبارنامه به منتخب محترم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دانشگاه آزاد کازرون برگزار شد با تبریک روز کار و کارگر و روز معلم، در خصوص روند ادامه کار و مدیریت در شهرستان‌های کازرون و کوه‌چنار در چهارسال پیش‌رو صحبت کرد.

وی گفت: باید بپذیریم در بیشتر شاخص‌ها در دو شهرستان عقب‌ماندگی داریم.

دهقان ناصرآبادی در ادامه با تاکید بر اینکه اولین عنصر توسعه وحدت، انسجام و همدلی در دو شهرستان است افزود: اختلاف باعث عقب‌ماندگی می‌شود ولی خوشبختانه می‌بینم فضای مثبتی ایجاد شده که امیدواریم تداوم داشته باشد.

منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کازرون و کوه چنار با اشاره به مدیریت صحیح مبتنی بر قانون و منطق گفت: هر مدیر باید بتواند با شاخص‌های لازم مدیریتی زمینه را برای تجمیع امور در جهت رشد و توسعه آن شهرستان به کار بگیرد که اگر شناخت درستی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان‌ها داشته باشیم و استفاده شود خیلی از مشکلات حل خواهد شد که به کارگیری نیروی توانمند با روحیه جهادی می‌توانند این کار را در دو شهرستان انجام دهند.

وی اقدام به موقع در زمان مناسب را مهم عنوان کرد و افزود: اگر فرصت‌ها در زمان مناسب استفاده نشود دو شهرستان ضرر می‌کنند.

وی غفلت برای احداث سد بر روی رودخانه شاپور که بوشهر با احداث سد رئیسعلی دلواری بر روی این رودخانه فرصت را از شهرستان ما گرفت اشاره کرد و افزود: این فرصت و پتانسیل خوبی که وجود داشت با کم‌کاری و غفلت از بین رفته است.

منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کازرون و کوه چنار با بیان اینکه در زمینه‌های بسیاری از جمله درمان، راه و زیرساخت‌های دیگر در دو شهرستان غفلت شده است گفت: سدی که بعد از ۱۴ سال هنوز آبگیری نشده است و خط ریلی که قرار بود از کازرون و کوه‌چنار و بعد از ممسنی عبور کند الان از شیراز به ممسنی تغییر کرده همه نمونه‌های از غفلت‌های گذشته است.

دهقان ناصرآبادی با گلایه از مدیر کل راه‌وشهرسازی فارس در ندادن رونوشت نامه پیگیری خط ریلی به نمایندگان کازرون و کوه‌چنار و ممسنی تاکید کرد من از حق و حقوق مردم این منطقه کوتاه نخواهم آمد و به جد این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

وی تصریح کرد: مدیران دو شهرستان توجه کنند که خدمت به مردم قضا ندارد و از فرصت باید استفاده کرد و با توجه به اینکه برای هر کرسی مدیریتی که در دو شهرستان هست ۱۱ شهید داده‌ایم، فرمانداران نظارت کنند که در هر اتاق مدیر ۱۱ تمثال شهید نصب‌ شود.

منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کازرون و کوه چنار با تاکید بر اینکه مسئولان برای تامین مالی باید در استان چانه‌زنی کنند گفت: مسئول پشت میز نشین که منتظر بودجه است مورد قبول ما نیست بلکه مدیر باید میدانی باشد و در هرکجا لازم باشد مانیز در کنارش کمک می‌کنیم.

دهقان ناصرآبادی توجه به سرمایه‌گذار را با اهمیت دانست و گفت: زمینه جذب سرمایه گذار را فراهم و از بروکراسی اداری پرهیز و امنیت سرمایه‌گذاری را بالا ببریم

وی در ادامه افزود: باید فرهنگ سازی کنیم وقتی سرمایه‌گذاری سرمایه خود را آورد باید سود کند که توسعه شهرستان را در پیش داشته باشد.
منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کازرون و کوه چنار با اشاره شعار سال و به اینکه امروز در جنگ اقتصادی هستیم اظهارداشت: تحقق شعار سال در حمایت از سرمایه‌گذار عینیت می‌یابد.

دهقان ناصرآبادی با بیان اینکه من در راستای وظیفه نظارتی خودم اگر مدیری ضعیف عمل کند تعارفی نداریم و تغییر می‌کند تاکید کرد: اعتقاد به ثبات مدیریتی دارم ولی این امنیت نباید باعث شود آن مدیر از مدار قانون خارج شود.

وی با تذکر به مسئولان اجرای استان و استاندار در تغییر بدون هماهنگی مدیران شهرستان با فرماندار گفت: حق ندارند بدون هماهنگی مدیر اجرایی شهرستان یکی از مدیرانی که در شهرستان خوب کار می‌کند را تغییر دهند.

منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کازرون و کوه چنار با اشاره به تبلیغات دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام از مسئولان خواست کارهای صورت گرفته در شهرستان را از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام کنند.

فرمانداران شهرستان‌های کوه‌چنار و کازرون نیز به تشریح روند انتخابات و آمار و ارقام و شاخص‌های آنها پرداختند و ائمه جمعه این دوشهرستان نیز از لزوم وحدت و انسجام در هر دو شهرستان برای توسعه نکاتی متذکر شدند.

در این جلسه اعتبارنامه دکتر غلامرضا دهقان ناصرآبادی نماینده منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیم وی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا