اداراتگالری

تجلیل از کارگران شهرداری قائمیه به مناسبت روز جهانی کارگر

شهرداری قائمیه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر در مراسمی که با حضور فرماندار، شهردار، شورای شهر قائمیه، پیمانکاران و کارگران در شهرداری قائمیه برگزار شد از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کارگران این شهرداری تقدیر کردند.

علی علیزاده فرماندار شهرستان کوه‌چنار در این آیین با تاکید بر اهمیت نقش کارگران در اداره امور شهری گفت: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری در واحدهای اجرایی است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران و آبادانی و تمیزی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود.

وی افزود: جایگاه کارگران در اسلام دارای شأن و شرف بوده و نماد کسب روزی حلال است تا آنجا که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام بر دستان کارگر بوسه می زدند و آنها را ارج می نهادند.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار افزود: زحمت ها و تلاش های کارگران در حوزه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی ستودنی است و ارزش و عمل کارگران با هیچ سخنی قابل جبران نیست.

وی ضمن تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری اظهار داشت: کار و تلاش تک تک شما کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته و با یاری و همراهی شما می‌توانیم به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است، دست یابیم.

در این آیین شهردار و رئیس شورای شهر قائمیه نیز در سخنانی از تلاش کارگران تشکر و در پایان با شاخه گل و هدیه از زحمات این عزیزان تقدیر شد.

بیشتر بخوانید: تصادف وحشتناک در حاجی آباد غوری با دو کشته و ۲ مصدوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا