کوه‌چنار

زیلابی سکاندار فرهنگ و ارشاد کوه‌چنار شد

به گزارش چنارنیوز، علی علیزاده فرماندار شهرستان کوه‌چنار در دیدار سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوه‌چنار فرهنگ را زیر بنای توسعه پایدار ذکر و خاطر نشان کرد : رسیدن به توسعه پایدار در تمامی زمینه ها تنها از طریق توسعه فرهنگی امکان پذیر است.

فرماندار کوه‌چنار با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری مطلوب و وجود هنرمندان با استعداد در شهرستان خواستار توجه ویژه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی فرهنگ شهرستان شد.

طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس فیروز زیلابی به عنوان سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوه‌چنار منصوب شد.

در این حکم آمده است؛ به موجب این حکم جهت پیگیری امور فرهنگی هنری و دینی شهرستان کوهچنار امید است در پرتو عنایت خداوند متعال در پیشبرد اهداف ذیل موفق و کوشا باشید؛ تعامل سازنده با مسئولین استان و نماینده شهرستان، ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست شهرستان، تلاش در جهت رشد و فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ اسلامی ایرانی، پیگیری مستمر جهت توسعه زیرساخت‌های فرهنگی هنری ایجاد وفاق و همدلی و پرهیز از هرگونه نگاه جناحی و سیاسی با هنرمندان فعال و تاثیرگذار در شهرستان، راه اندازی انجمن های فرهنگی هنری شهرستان، شناسایی فعالین فرهنگ و هنر و تشکیل بانک اطلاعاتی.

لازم به ذکر است فیروز زیلابی اهل تنگ‌چوگان و قبل از این مسئول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بوده است.

بیشتر بخوانید: جلسه شورای انجمن اولیاء و مربیان شهرستان کوه چنار برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا