اورژانسکوه‌چنار

برای احداث پایگاه دوم اورژانس نیازمند کمک خیران هستیم

مسعود هوشمندی مسئول امور فوریت های پزشکی کوه‌چنار در گفت‌وگو با پایگاه خبری چنارنیوز گفت: قرار گرفتن شهرستان کوه‌چنار در مسیر تزانزیتی چند استان و افزایش مخاطرات جاده‌ای ضرورت توسعه پایگاه‌ها و تجهیزات اورژانس را به منظور کاهش تعداد جان باختگان حوادث افزایش داده است. 

وی ادامه داد: شهرستان کوه‌چنار به دلیل داشتن نقاط حادثه خیز متعدد و مناطق کوهستانی نیازمند راه اندازی پایگاه دوم اورژانس برای امداد رسانی است.

مسئول اورژانس ۱۱۵شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه با کمک خیران آقایان دکتر متوسل، عسگری و ساسانی قول مساعد جهت راه‌اندازی پایگاه دوم اورژانس ۱۱۵ در شهرستان کوه‌چنار داده شده است تاکید کرد: با توجه به خدمات رایگان اورژانس ۱۱۵ نیازمند ورود خیرین در این حوزه هستیم.

هوشمندی همچنین با بیان اینکه آقایان عسگری و ساسانی مبلغ ۳ میلون تومان بابت خرید دسته‌گل برای اورژانس پرداخت کرده‌اند گفت: هم اکنون نیز نیازمند کمک های خیرخواهانه شما عزیزان خیر جهت هموارشدن مسیر خدمت رسانی هستیم و خواهشمند است جهت ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی و … مسیر خدمت همکاران این سازمان را هموارتر کنید.

مسئول اورژانس ۱۱۵شهرستان بر ورود خیران به حوزه بهداشت و درمان تاکید و اظهار کرد: با دست در دست هم نهادن یاری‌گر ما در احداث پایگاه دوم اورژانس باشید تا گام های موثری درسرعت بیشتر در خدمات رسانی و رسیدگی بهتر به خدمات اورژانس برداشته شود.

هوشمندی تصریح کرد: کادر اورژانس مسوولیت خطیری بر عهده دارند و کار ارزشمند، پر مخاطره و سرعت عمل آنها مهم است بطوریکه لحظه ای کم توجهی منجر به جان باختن یا قطع عضو مصدومان می شود.

بیشتر بخوانید: تصادف زنجیره‌ای شش خودرو در سه راهی حاجی‌آباد/ آیا این جاده درست می‌شود؟ +فیلم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا