اخبار ویژهفرمانداری

انتطار داریم از ظرفیت فکری جوانان انقلابی کوه‌چنار استفاده شود

به گزارش چنارنیوز، دکتر اسماعیل محبی پور معاون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ظهر امروز بعد ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای قائمیه ، در جلسه فرمانداری که با حضور فرماندار و مسئولان برگزار شد شرکت کرد.

در این جلسه محمود هاشمی سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار به تشریح مسائل و مشکلات و همچنین پیگیری‌ها در حوزه‌های مختلف شهرستان پرداخت و معاون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جهت رفع این مشکلات قول مساعد دادند.

معاون استاندار سپس به جمع حامیان دولت و ائتلاف نیروی‌های انقلاب اسلامی در آموزش و پروش رفت.

محبی پور در این جلسه با تبیین ظرفیت‌های نیروی های انقلابی گفت: انتطار داریم از ظرفیت فکری جوانان انقلابی برای بهبود شرایط در شهرستان استفاده شود.

وی با بیان اینکه روئسای ادارات باید تفکر انقلابی داشته باشند گفت: در شهرستان کوه‌چنار از ظرفیت ها و نیروهایی بومی که بیرون از شهرستان مشغول خدمت هستند استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاکید بر استفاده از نیروهای انقلابی برای مشاوره به فرماندار برای بهتر شدن شرایط شهرستان تاکید کرد و افزود: با تشکیل کارگروه‌های مختلف در مسائل مختلف می‌توانیدد مشاوره دهید.

محبی پور به آسیب‌های اجتماعی در شهرستان کوه‌چنار اشاره کرد و اظهارداشت: با استفاده از ظرفیت NGO و گروه‌های جهادی برای کاهش این آسیب‌ها می‌توان استفاده کرد.

معاون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: اولویت های شهرستان شناسایی و در جهت پیشرفت شهرستان تلاش شود.

محبی‌پور همچنین به خدمات دولت در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: مراقب سم‌پاشی‌های دشمنان در جهت نا امید کردن مردم باشیم و با تلاش در جهت خدمت‌رسانی به مردم و تبیین خدمات دولت دشمن را ناکام بگذاریم.

پس از این جلسه معاون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به همراه فرماندار، شورا و شهردار قائمیه و دیگر مسئولان با خانواده شهید عسکر واضع دیدار و با اهدا لوح و هدیه از صبر و استقامت این خانواده شهید تجلیل کردند.

بیشتر بخوانید: لزوم و تاکید مسوولین به برنامه ریزی، مدیریت و نظارت دقیق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا