آموزش

تبلت به مدرسه عشایری کوهمره رسید/ رسیدگی به مشکلات دانش آموزان

چنارنیوز/مدیرکل آموزش عشایری با همراهی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و رئیس نمایندگی آموزش و پرورش عشایری شهرستان کوه‌چناربا حضور در مدرسه شهید یزدانپرست کوهمره نودان از نزدیک در جریان مشکلات دانش آموزان قرار گرفتند.

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: پس از اطلاع از وضعیت این دانش آموزان روز دوشنبه ۲۹ دی ماه بازدیدی از این مدرسه صورت گرفت که در این بازدید بهنام حیدری رئیس آموزش و پرورش عشایری سیار فارس با حضور در مدرسه شهید یزدانپرست کوهمره نودان به گفتگو با دانش آموزان و معلم این مدرسه پرداخت.

حمیدرضا شعبانی افزود: دو دستگاه تبلت از سوی بهنام حیدری در اختیار معلم این مدرسه قرار گرفت که با توجه به اینکه این مدرسه ابتدایی در ۴ پایه تحصیلی فعالیت می‌کند مقرر شد این تبلت‌ها با برنامه ریزی معلم مدرسه در جهت آموزش آنلاین در اختیار تمامی دانش آموزان قرار بگیرد.

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره به حضور ساسان کمالی فر رئیس نمایندگی آموزش و پرورش عشایری شهرستان کوه‌چنار در این دیدار افزود: در این بازدید مقرر شد تمامی مشکلات دانش آموزان بررسی و در راستای حل آن تلاش ویژه صورت بگیرد.

شعبانی افزود: طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش این مدرسه می‌تواند بصورت حضوری بحث آموزشی را دنبال کند.

شعبانی همچنین از حضور راهبر آموزشی در این مدرسه خبر داد و افزود: پس از ارزیابی صورت گرفته سطح آموزشی این مدرسه مطلوب اعلام شد.

همچنین در این برنامه بسته‌های هدیه شامل پوشاک، نوشت افزار، کفش و … به تمام دانش آموزان اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا