امام جمعه

لزوم تشدید نظارت بر کیفیت محصولات

خطیب جمعه کوه‌چنار از مسؤولین و مجموعه های نظارتی خواست، دقت بیشتری بر کیفیت محصولات داشته باشند

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیم در خطبه های امروز نمازحمعه اید شهرستان،ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا هفته بسیج دانش آموزی، روز نوجوان را تبریک گفت و افزود: این روحیه استکبارستیزی از ابتدای انقلاب و به برکت رهبر انقلاب هنوز ادامه دارد و به تعبیر امام خمینی(ره) ۱۳ آبان انقلاب دومی بود که شکل گرفت.

امام جمعه کوه‌چنار ضمن اشاره به حرکت هوشیارانه و بیداری جان‌برکفان مجموعه سپاه و ارتش بیان داشت: عملکرد مجموعه نیروهای مسلح ما ریشه در یک تفکر انقلابی دارد، آمریکا و انگلیس همیشه در منطقه در مقابله با ایران شکست خورده اند، از تسخیر لانه جاسوسی، ماجرای طبس و اخیرا توقف شناور انگلیسی و دستگیری تفنگداران امریکایی در آبهای همیشه خلیج فارس که توسط فرزندان این مرز و بوم صورت گرفته است.

وی به حرکت مفتضحانه چهارشنبه گذشته آمریکایی ها پرداخت و تصریح نمود: نفتکشی که نفت ما را توسط آمریکایی ها ربوده بود با ترفندهای اطلاعاتی قوی توسط جوانان ما، به منطقه و دریای عمان بازگردانده میشود، اما اینبار با همراهی ناوهای امریکایی اسکورت می‌شدند اما نیروهای دریایی سپاه و ارتش وارد عمل شده و با یک عملیات بسیار زیبا و طوری که خود آمریکایی ها جرات مخابره آن را ندارند نفتکش حامل نفت توقیف و به ابهای کشورمان برگردانده میشود.

حجت الاسلام شهیم افزود: مردم کشورمان انسان های آزاده ای هستند که هیچگاه نگذاشتند هیچ قدرتی نسبت به آنها دست درازی و دهان کجی کند، این نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران دارد، ایادی کفر بدانند هیچ قدرتی جرات به زانو در آوردن ایران اسلامی را ندارد.

خطیب جمعه کوه چنار ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تصویب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اظهار داشت: در این قانون تلاش‌های خوبی صورت گرفته که امیدواریم با تقویت این تفکر در کنار طرح مسئله مسکن شاهد حل مشکلات جوانان باشیم.

وی در ادامه نیز به فرارسیدن روز کیفیت اشاره نمود و افزود: یکی از مهمترین مسائل تولید، بحث کیفیت است که مسوولین و مجموعه های نظارتی ما باید دقت بیشتری روی این موضوع در بعد نظارت و کیفیت محصولات داشته باشند.

بیشتر بخوانید: نواختن زنگ استکبارستیزی در کوه‌چنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا