اخبار ویژهفرهنگی

گروه‌های جهادی خودجوش کوه‌چنار ثابت کردند روحیه ایثارگری و جهادی هنوز زنده است

به گزارش چنارنیوز، این روزها جوانان کم ادعا اما پردغدغه و تلاشگر در کوه‌چنار، در کنار هم عازم اردوهای جهادی شده و کار خود را برای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و این شهرستان آغاز کرده‌اند.

کامران رئیسی مسئول هیئت منتظران ظهور قائمیه گفت: این هیئت با فعالیتی بیش از یک دهه در شهرستان کوه‌چنار اقدام به اجرای برنامه های مذهبی و جهادی نموده است در همین راستا این جوانان با همت خیرین در مناطق محروم شهرستان اقدام به ساخت سرویس بهداشتی و حمام می‌کند.

گروه جهادی

وی افزود: با شیوع کرونا این هییت با تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی و پخش آن بین نیازمندان شهرستان اقدام می‌کند.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیم امام جمعه کوه‌چنار با اشاره به اهمیت کار جهادی گفت: این گروهها با سن‌های مختلف به میدان آمدند تا بتوانند روحیه انقلابی را احیا کنند.

وی با بیان اینکه گروههای خودجوش بدون حمایت از طرف بودجه دولتی و یا نهاد خاصی وارد میدان شده‌اند گفت: این جوانان با ساخت منازل، حمام، سرویس بهداشتی ثابت کردند روحیه جهادگری و ایثارگری هنوز زنده و مایه امید است.

مجتبی میرزایی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان دادگستری شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه گروه‌ ما بصورت مجازی توانسته خیّرانی از کشورهای مختلف و همچنن خیّران منطقه اقدام به آزادی ۴۰ زندانی کند افزود: تلاش داریم تا سال یگر هیچ خانه‌ای در کوه‌چنار مشکل سرویس بهداشتی و حمام نداشته باشند

گروه جهادی

خدمت به مردم و زدودن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم شهرستان کوه‌چنار همواره شعار این جهادگران با سنین مختلف بوده و کاری است که تنها و تنها در روحیه این جهادگران می گنجد.

گروههای جهادی کوه‌چنار در فضای مجازی نیز فعال بوده و با کمک خیرانی از کشورهای مختلف علاوه بر کارهای عمرانی برای آزدادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی نیز تلاش می‌کنند.

محرومیت زدایی از مناطق محروم شهرستان کوه‌چنار یکی از موضوعاتی است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد و در این راستا تلاش و کوشش شود.

بیشتر بخوانید:استاندار شهرستان‌ های نوپا را حمایت کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا