اخبار ویژهبخش هاکازرون

آیین تحلیف شورای اسلامی روستاهای تابعه بخش چنارشاهیجان برگزار شد.

به گزارش چنارنیوز آیین تحلیف و تعیین هیئت رئیسه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای تابعه بخش چنارشاهیجان در سالن اجتماعات بخشداری چنارشاهیجان با حضور امام جمعه، بخشدار، رئیس دادگستری چنارشاهیجان و منتخبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای تابعه بخش چنارشاهیجان برگزار گردید.

حجت‌السلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه در این آیین با اشاره به فرصت و توفیق پیش آمده برای خدمت منتخبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای تابعه بخش چنارشاهیجان اظهارکرد: با ارتباط و صمیمیتی که در روستاها است می‌توانید راحت ارتباط بگیرید و از ظرفیت های مردمی و دولتی برای بهبود وضعیت روستاهای خود استفاده کنید.
اسکندر معصومی بخشدار چنارشاهیجان با اشاره به اهمیت شورا در قرآن و تعالیم دینی و همچنین تاریچه تشکیل شورا در ایران اظهار کرد: شوراها یکی از نمونه های مردم سالاری دینی است و با رویکرد دولت تدبیر و امید که حمایت مستمر از شوراها است شرایط هموارتری برای مردم خود فراهم آوریم.

بخشدار چنارشاهیجان با بیان اینکه شوراها نماد وحدت و همدلی مردم هستند افزود: شوراها باید تخصص گرا و یک حسابرس با تجربه باشند

وی تاکید نمود شوراهای اسلامی در کنار تمامی کارهای عمرانی بایستی یک بسته فرهنگی جهت اطلاع عموم مردم از عملکرد خود در نظر بگیرند.

معصومی متذکر شد: شوراهای اسلامی از بحث اقتصاد مقاومتی غافل نشوند تا به پیام رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران لبیک گفته باشند.

دکتر دالکی رئیس دادگستری چنارشاهیجان نیز با بیان اینکه شوراها وامدار افراد خاصی نباشند بلکه وامدار همه مردم باشید تصریح کرد: مسایل سیاسی را در کار خود وارد نکنید و کار را فقط برای خدا انجام دهید.

در ادامه آیین تحلیف، منتخبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای تابعه بخش چنارشاهیجان با قرائت سوگند نامه و تعیین هئیت ریئسه پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا