بخش مرکزی کوه‌چنارفرمانداری

مطالبات اهالی سه روستای بخش مرکزی شهرستان کوه‌چنار مورد بررسی قرار گرفت

بازدید روستایی و پیگیری مصوبات بازدید قبلی از سه روستای حکیم‌باشی حسین آباد، جعفرآباد و جهاد آباد از روستاهای بخش مرکزی شهرستان کوه‌چنار با حضور سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار، معاون فرمانداری، بخشدار مرکزی و همچنین دیگر مسئولان به همراه اهالی روستا انجام شد.

مشکلات مطرح شده در این دیدار شامل لزوم بازنگری طرح هادی، برق، آب‌شرب، بهسازی و آسفالت معابر، مدرسه و…. که توسط مسئولان بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

بازدید از روستاهای بخش مرکزی شهرستان کوه‌چنار

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در حاشیه این بازدید اظهار داشت: بنای دولت مردمی امروز بر این است تا مسئولان شخصا در نقاط دوردست و محلات حضور پیدا کنند و از نزدیک با مشکلات و نیازهای مردم روبرو شوند و برای رفع نیازهای به حق مردم گام بردارند.

وی افزود: سیاست دولت بر این است تا با تقویت روستاها بتوانیم شاهد مهاجرت معکوس به روستاهای سطح کشور باشیم که برای رسیدن به این هدف رونق اقتصادی در روستاها مهمترین مسئله است.

همچنین در این دیدار اعضای شورا و دهیاری به نمایندگی از مردم عمده مشکلات حوزه روستایی خود را با فرماندار مطرح و مقام عالی شهرستان برای رفع آنها دستورات لازم را به مدیران دستگاه های اجرایی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا