فرمانداریفضای مجازیگالری

گزارش تصویری /نشست هم اندیشی فرماندار کوهچنار با جمعی از معتمدین، فعالین سیاسی، اجتماعی و رسانه‌ای

نشست هم اندیشی صمیمی جمعی از معتمدین، متنفذین، فعالین سیاسی و اجتماعی، رسانه‌ای با حضور هاشمی فرماندار کوه‌چنار، رئیس اداره راهداری، منابع طبیعی، شبکه بهداشت و بیمارستان در محل سالن جلسات آموزش وپرورش برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه نقش خوب زمانی است که رنگ ها کنار هم قرار می‌گیرد و هنرمند کسی هست که از رنگ های مختلف یک کار هنری خلق کند گفت: در این نشست همه طیف ها دعوت شد تا تمامی سلایق در کنار هم برای نظرات و پیشنهادهای خود برای پیشرفت شهرستان را ارائه بدهند.

هاشمی در ادامه از تلاش و نامه‌نگاری برای استقرار هشت اداره اصلی در شهرستان خبر داد و اظهارداشت: سه اداره به زودی مستقر خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوه‌چنار با بیان اینکه نظارت بر اعمال و رفتار پرسنل دستگاه‌ها و ادارات را با دقت انجام می دهیم افزود: مدیر ۲۴ ساعته مدیر هست و در قبال مسئولیتی که پذیرفته باید پاسخگو باشد و مدیران کارآمد حفظ و نا کارآمد تغییر خواهند کرد.

وی با اشاره به مطالبه مردم برای افتتاح و تکمیل پروژه‌های محورهای مواصلاتی شهرستان گفت : به زودی محور ابوالحیات دشت ارژن به بهره‌برداری می‌رسد و محور راهدار فاز اول این پروژه از قائمیه به حاجی آباد در حال تکمیل هست که پیگیری برای ادامه کار نیز هستیم.

هاشمی به مسکن مهر و ملی نیز اشاره کرد و گفت: هر دو را در شهرستان پیگیری میکنیم و از مردم دفاع می کنیم‌.

سرپرست فرمانداری شهرستان کوه‌چنار ادامه داد: برای مسکن ملی زمین‌های پیشنهاد داده شد که دو قطعه از آن بخاطر مشکلات موجود تایید نشد و در حال حاظر زمین جدیدی معرفی شده است.

هاشمی گفت: زیرساخت شهرک صنعتی تکمیل نبود که در حال پیگیری است که از نظر تاسیسات زیربنایی آن را به نقطه مطلوب برسانیم.

این مقام مسئول از دستور کار بودن روکش آسفالت د تمام شهرستان خبرداد و افزود: محور اصلی از قایمیه به ابوالحیات همچنین روکش جاده در منطقه گنجه ای و حکیم باشی دو جاده در دستور کار است

وی اضافه کرد: ۱۷ خواسته در مورد راه‌ها داشتیم که به زودی انجام می‌شود.

هاشمی گفت: همه مدیران باید پاسخگو باشند و دوستان نیز باید نقد و تخریب و مطالبه گری را به شیوه درست بیان کنند.

در این نشست، فعالان سیاسی،اجتماعی، فرهنگی و رسانه‌ای ضمن ارائه مطالبی درخصوص موانع و مشکلات موجود در راه توسعه شهرستان کوه‌چنار ، با تاکید بر همدلی و وحدت همه گروه های سیاسی ، راهکارهای خود را در توسعه فعالیت های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و نحوه مشارکت در توسعه و پیشرفت شهرستان را ارائه کردند.

از جمله موارد مطرح شده توسط حاضرین استقرار ادارات، کنار گذاشتن مدیران ناکارآمد، تکمیل و بهره‌برداری محورهای مواصلاتی از جمله ابوالحیات دشت ارژن و قتل‌گاه قائمیه راهدار، پرهیز از نیرو سوزی و حذف افراد، مشکلات منابع طبیعی و محیط زیست، خودکشی، اشتغال و شهرک صنعتی و… بود.

در پایان مدعوین حاضر در جلسه از عملکرد فرماندار و برگزاری اینگونه نشست ها که برای اولین بار درسطح شهرستان برگزار گردیده است اظهار رضایت و خرسندی کردند.

بیشتر بخوانید: شلیک گلوله و پایان زندگی مشترک / قتل زن ۴۲ ساله در کوهچنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا