کوه‌چنارورزشی

یکی از دغدغه‌های اساسی حوزه ورزش شهرستان تکمیل پروژه های نیمه تمام است

به گزارش چنارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری کوه‌چنار، علی علیزاده در بازدید نماینده مردم شریف شهرستان‌های کازرون و کوه‌چنار به همراه مدیر کل ورزش و جوانان فارس از پروژه‌های ورزشی این شهرستان  یکی از دغدغه‌های اساسی حوزه ورزش را تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها را خواستار شد.

علی علیزاده  افزود :چند پروژه ورزشی نیمه تمام در این شهرستان داریم که انتظار داریم باجذب اعتبارات مورد نیاز و تخصیص آن مراحل احداث و تکمیل  این پروژه ها  در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین ضمن تشکر از حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان گفت: ما به دنبال راهکار و پیگیری جهت پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان هستیم و امیدواریم رهاورد این نشست پیگیری در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان و ایجاد و توسعه مجموعه های ورزشی جدید باشد.

علیزاده با اشاره به اهمیت ورزش در پیشگیری از ناهنجاریها و آسیب‌های اجتماعی گفت: در این راستا اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستان نقش مهمی را بر عهده دارند .

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم ورزش شهرستان در مسیر پیشرفت قرار گیرد لازم است روسای مربوطه با درایت و تلاش و برنامه ریزی پیش بروند و در این بین استفاده از ظرفیت جوانان و همچنین استفاده بهینه از تمامی پتانسیل های موجود مسئله ای است که اداره ورزش و جوانان باید به آن توجه ویژه کند.

نماینده عالی دولت در کوه‌چنار حضور نیک اندیشان و خیرین در ورزش را اتفاقی مبارک دانست و گفت: کار کرد حضور خیرین در ورزش دو نتیجه عمده را در جامعه در پی خواهد داشت. 

علیزاده فراهم سازی شرایط و زیرساخت‌ها برای افزایش سطح سلامت جسم و روان شهروندان از یک‌سو و فراهم کردن ساز و کار زندگی اجتماعی برای شهروندان را دو اثر مهم حضور خیرین در ورزش دانست.

وی نیک اندیشی خیرین را نتیجه توسعه احساس عزت نفس در انسان هایی که منافع جامعه برای آنها مهم است عنوان کرد وضمن قدر دانی از دکتر متوسل گفت: من احساس می‌کنم که برای سخن گفتن در مقابل خیرین باید به احترام آنها ایستاد و سخن گفت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا