آموزشاجتماعیسیاسی

بسیج فرهنگیان و دانش اموزی به پویایی آموزش و پرورش کمک می کند

به گزارش چنارنیوز، نشست مشترک فرمانده سپاه فجر استان و مدیرکل آموزش و پرورش با فرماندهان ناحیه مقاومت و مدیر آموزش و پرورش سراسر استان فارس در جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش بصورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.

فرمانده سپاه فجر استان در این نشست بر تعامل و همکاری سپاه با آموزش و پرورش تاکید نمود و گفت: ماموریت بسیج فرهنگیان و دانش آموزی کمک به آموزش و پرورش و انجام صحیح ماموریت آن در آموزش و پرورش است.

سردار بوعلی گفت:بسیج فرهنگیان و دانش اموزی به پویایی آموزش و پرورش کمک می کند و باعث رشد و تعالی آن می شود .

ایشان به فعالیتهای صورت گرفته در دوران کرونایی استان اشاره نمود و گفت: کمکهای صورت گرفته مصادیقی از جمله مبارزه با ویروس کرونا ، کمک های مومنانه، کمک لوازم آموزشی به دانش آموزان و اجرا و راه اندازی طرح توکاد از اقدامات سپاه در کمک به آموزش و پرورش بوده و ادامه دارد.

وی گفت:تامین لوازم کمک آموزشی و تهیه تب لت برای دانش آموزان در طرح توکاد شکل خواهد گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس در این نشست مشترک گفت:کمک های مومنانه صورت گرفته در کشور ایران تفاوت ماهیتی و اساسی با دیگر کمک ها دارد .مومنانه بودن آن در شناسایی افراد نیازمند و نحوه توزیع آن بین مستمندان ، و کرامت انسانی آن، متفاوت است.

دکتر اسماعیلی ضمن تقدیر و تشکر از کمک های مومنانه مردم و نهادها به دانش آموزان گفت: تا ۳۰ آذر ماه کمک های خوبی توسط خیرین ، کمیته امداد ، فرهنگیان به دانش آموزان شده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و طرح توکاد کمک بزرگی برای دانش اموزان نیازمند باشد.

در این نشست مقرر گردید تا از طریق طرح توکاد و تشویق مردم به کمک به دانش آموزان نیازمند در راستای تبلت دانش آموزی اقدام گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا