فرهنگیکازرونمذهبی

نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاههای کازرون برگزار شد+ جزئیات

به گزارش چنارنیوز، نشستی با حضور مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان کازرون با هدف تشریح برنامه سال و توجیه طرح اعتلای بسیج دانشجویی برگزار شد.

محسن رحمانی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در این نشست با بیان اینکه با حضور سردار غیب پرور در رأس سازمان بسیج مستضعفین، طرح اعتلای بسیج با هدف اثرگزاری و کیفیت بخشی بیشتر به فعالیت های بسیج اجرا شد، بیان داشت: در میان اقشار بسیج، بسیج دانشجویی اولین قشری بوده که طرح اعتلای خود را تدوین و به تصویب رسانده است.

وی با تاکید بر اینکه در طرح اعتلای بسیج دانشجویی به بعد نقش آفرینی تخصصی دانشجویان بسیجی نگاه ویژه ای شده است، گفت: در طرح اعتلا، بسیج دانشجویی دانشجویی دانشگاهها می بایست نظام مسائل مربوط به انقلاب اسلامی پیرامون خود را شناسایی کرده و متناسب با آن، مواجهه و نقش آفرینی تخصصی داشته باشد.

رحمانی افزود: ما در طرح اعتلا می خواهیم وجوه اجتماعی بسیج دانشجویی را برجسته تر نماییم و به دنبال حل مشکلات و چالش های جامعه هستیم.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون اظهار داشت: در طرح اعتلا کار اصلی بر عهده دانشجویان بسیجی است و دفتر بسیج دانشجوی شهرسشتان، نقش حمایتی و پشتیبانی، هدایتی و نظارتی را بر عهده دارد.

در این نشست امین اردشیری مسئول بررسی و تحلیل و نقش آفرینی تخصصی، سجاد رئیسی مسئول حرکت های جهادی، حجت الاسلام امین داوودی مسئول تعلیم و تربیت و مسعود نوشاد جانشین و مسئول نیروی انسانی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازورن هر کدام به صورت جداگانه به تشریح طرح اعتلای بسیج دانشجویی و برنامه های اجرایی در سال ۹۸ پرداخته و به سوالات مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه ها پاسخ دادند.

ضیافت افطاری پایان بخش این نشست بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا