اخبار ویژهکازرون

قاتل به سر چهار راهی رفته و فریاد میزند من امام جمعه را کشته ام

به گزاری چنارنیوز، مدیر مدرسه علمیه کازرون بااشاره به این که قاتل امام جمعه جزو گروه های انحرافی بوده است، گفت: قاتل پس از به قتل رساندن حجت الاسلام خرسند به سر چهار راهی رفته و فریاد می زند که من امام جمعه را به کشته ام.

حجت الاسلام محمود صحرایی با اشاره به ترور امام جمعه کازرون اظهار داشت: حجت الاسلام خرسند دیشب پس از ایراد سخنرانی در بخش قائمیه کازرون، از چند مسجد سرکشی کرده و در نهایت به مراسم احیای مصلای نماز جمعه که محل برگزاری مراسم خود بود، رفتند.

وی با بیان اینکه پس از پایان مراسم احیای شب قدر حجت الاسلام خرسند به سوی خانه بر می گشته است، افزود: قاتل جلوی درب خانه ایشان مخفی بوده و با ترفندی که روپوش سبز پوشیده، نزدیک حجت الاسلام خرسند می شود و دو ضربه چاقو یکی به قلب و دیگری در بالای ران می زند.

مدیر مدرسه علمیه کازرون تصریح کرد: قاتل مدتی بوده جزو گروه های انحرافی مهدویت شده و با روحانیون مشاجره و بیان می کرده است که روحانیون مانع ظهور امام عصر(عج) شده اند.

وی با اشاره به اینکه قاتل با نظام و روحانیت عناد داشته است، عنوان کرد: قاتل پس از به ترور رساندن حجت الاسلام خرسند به سر چهار راهی رفته و فریاد می زند که من امام جمعه را کشته ام.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا