کوه‌چنار

افتتاح و کلنگ‌زنی ۸۰۰ میلیارد ریال پروژه در دهه فجر در شهرستان

محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار با اشاره به درپیش بودن ایام دهه‌فجر و تبریک این ایام اظهار داشت: باید جنبه مردمی برنامه های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان برجسته شود و جشن ها و آیین های ایام پیروزی انقلاب اسلامی گسترده و در تمام مناطق روستایی برپا شود.

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر افزود: برنامه های این ایام باید متنوع، اقناعی، فراگیر، توام با نشاط و با رویکرد جهاد تبیین اجرا شود.

هاشمی با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان و جنگ ترکیبی اخیر دشمن گفت: جهاد تبیین و شکل گیری گفتمان روایت‌گری انقلاب باید بیش از گذشته مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مردم صادقانه پای ارزشهای انقلاب ایستاده اند، گفت: برنامه های دهه فجر باید پیوست تبیین و گفتمانی داشته باشد و در برابر جنگ روانی دشمن در کنار جهاد تبیین اجتماعات پرشوری در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شکل گیرد.

هاشمی با بیان اینکه در چهل و چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۲۳۰ برنامه فرهنگی در سطح شهرستان کوه‌چنار پیش بینی شده است، گفت: همچنین به مناسبت دهه فجر، ۴۰ پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال در کوه‌چنار آماده افتتاح و کلنگ زنی است.

بیشتر بخوانید: برگزاری اولین دوره اقدامات پیش بیمارستانی در شهرستان کوه‌چنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا