امام جمعه

امام جمعه کوه‌چنار خواستار استقرار ادارات مهم و تکمیل پروژه‌های راه‌های این شهرستان شد

به گزارش چنارنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام سید محمد علی شهیم در خطبه نماز جمعه امروز قائمیه با اشاره به وعده مدیر کل راه و شهرسازی برای افتتاح جاده دشت ارژن ابوالحیات اظهارداشت: با توجه به ناتمام مانده جاده خروجی قائمیه به سمت حاجی آباد که شاهد تصادفات زیادی هم هستیم کشش ترافیک را نخواهد داشت و هرچه زودتر باید تکمیل شود.

وی خواستار ایمن سازی جاده قائمیه به سمت تنگ ابوالحیات شد و تاکید کرد: در صورت انجام نشدن این کار شاهد حواث دلخراشی خواهیم بود.

وی با تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته برای استقرار تعدادی از ادارات در شهرستان کوه‌چنار گفت: شوربختانه هنوز ادارات مهم با مراجعه بالا در شهرستان مستقر نشده در حالی که این یک مطالبه و دغدعه جدی بین مردم و مسئولان است.

امام جمعه کوه‌چنار به خودکشی‌های اخیر شهرستان اشاره کرد و افزود: وضعیت نابسامان در اخلاق، رفتار و پایین آمدن سطح صبر که میبینیم منجر به این موضوع خودکشی در بین جوانان شده که باید با جدیت به عوامل و راهی برای پیگیری اندیشید.

حجت الاسلام شهیم به ادبیات مطالبه گری از رئیس جمهور منتخب اشاره کرد و اظهارداشت: ائمه جمعه به عنوان الگوها و پرچمداران صلاح و ستاد جامعه در هر دولتی فارغ از جناح و جریان مطلبه‌گری از دولت را بر مبنای مفاهیم دینی و انقلابی انجام داده و خطبه‌ها و سخنان و اقدامات ایشان آینه مطالبات مردم و انقلاب و ولایت‌فقه خواهد بود.

خطیب جمعه کوه‌چنار با اشاره به خاموشی های اخیر گفت مشکل اصلی اینجاست که فاصله تولید و مصرف خیلی زیاد شده است.

وی افزود: بنابر اخبار دقیقی که در دست است عوامل دشمن به اشکال گوناگون قصد دارند تا در تجمعات اعتراضی از آب گل آلود ماهی بگیرند و در کنار شعارهای بر حق مردم مطالبات مردم را به حاشیه ببرند و با شعارهای تند فضای اعتراض آن را به سمت و سوی آشوب‌های غیرقابل کنترل پیش ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا