اخبار ویژهکازرون

کارگزاران حکومت  جمهوری اسلامی عدالت را احیاء کنند

حجت الاسلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه در خطبه های امروز ظهر با تسلیت شهادت مظلومانه امیرالمؤمنین علیه السلام اظهار داشت:برجسته ترین زندگی  حکومت  مولا استقرار عدالتبود و در طول چهار سال و چند ماه دغدغه و اهتمامشان اقامه  عدل در جامعه بود.

وی گفت:امروز در نظام اسلامی همه کارگزاران حکومت از بالا تا پایین باید عدالت را احیاء کنند و تبعیض را بردارند و به طبقه محروم و مستضعف و فقیر جامعه توجه کنند و بر بیت المال مراقبت ویژه نمایند .

انصاری با بیان اینکه ۲۷خرداد آخرین شب قدر  و روز جهاد کشاورزی است افزود: احتمال قدر بودن شب ۲۳بیشتر است و سرنوشت سال ما در این شب امضاء نهایی میشود  که باید مراقبت کنیم و بهره کافی را ببریم .

امام جمعه قائمیه با قدر دانی از زحمات جهاد کشاورزی گفت: از مردم و کشاورزان  خواستار تعامل و همکاری  بیشتر با این نهاد هستیم  و مسئولین ما نسبت به کشاورزان تلاش بیشتر کنند  .

وی با بیان اینکه یک تیر سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و آغاز هفته قوه قضاییه و آغاز هفته صرفه جویی در آب است نیز تاکید کرد: همه ما باید صرفه جویی در آب را جدی بگیریم چون استان ما را کم آبی تهدید جدی می کند.

انصاری گفت :  کم آبی مشکل جدی برای نسل های آینده است که با قناعت ، صرفه جویی و الگوی مصرف صحیح می توانیم  به فکر نسل های آینده نیز  باشیم و بحران کم آبی را به خوبی مدیریت کنیم.

امام جمعه قائمیه با تشکر ازعملکرد قوه قضاییه وحوزه قضائی بخش چنارشاهیجان و کوهمره بیان کرد:انتظار مردم برخورد انقلابی با هرگونه فساد و تخلف می باشد که آرامش و امنیت برقرار گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا