حوادث و انتظامی

تشریح عملکرد یک ساله نیرو انتظامی کوهچنار

فرمانده انتظامی کوه‌چنار گفت: این فرماندهی در سال جاری عملکرد بسیار مطلوبی در زمینه کشفیات و برخورد با هنجارشکنان داشته است.

سرهنگ لطف‌الله محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی استمرار اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف نا امن کردن محلّات جرم خیز، یگان‌های انتظامی شهرستان کوه‌چنار با بهره‌گیری از توان و امکانات موجود و با هماهنگی مقام قضائی به اجرای طرح‌های مربوطه از ابتدای سال جاری تا کنون پرداختند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح‌ها ۴۳۸ کیلو و ۵۵۰ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۱۴ نفر قاچاقچی، ۱۷۶خرده فروش و معتاد نیز دستگیر و جمع‌آوری شدند، گفت: دستگیری ۷ قاتل و کشف ۷ فقره قتل، دستگیری ۵۲۵ نفر متهم تحت تعقیب، ۱۳۳ نفر سارق و کشف ۵۰۰  فقره انواع سرقت‌ها، توقیف ۹۸۰ وسیله نقلیه متخلف، کشف ۴ هزار لیتر سوخت و انواع کالای قاچاق به مبلغ  ۱۵۸ میلیارد و ۵۱۰  میلیون ریال از دیگر نتایج بود.

فرمانده انتظامی شهرستان “کوه‌چنار” با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: مشارکت شهروندان در ایجاد امنیت پایدار بسیار حائز اهمیت است.

سرهنگ “محمدی” هدف از اجرای این طرح‌ها را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان عنوان کرد و از مردم خواست با پلیس همکاری داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

بیشتر بخوانید: جانشین فرمانده انتظامی کوه چنار از کشف ۱۰ کیلو تریاک در این شهرستان خبر داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا