حوادث و انتظامی

از کشف دو قتل تا دستگیری مواد فروش و سارق در کوه‌چنار

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی در ۹ ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش چنارنیوز به نقل از پلیس سرهنگ لطف‌الله محمدی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی استمرار اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف نا امن کردن محلّات جرم‌خیز، یگان‌های انتظامی شهرستان کوه‌چنار با بهره‌گیری از توان و امکانات موجود و با هماهنگی مرجع قضائی به اجرای طرح‌های مربوطه پرداختند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح‌ها ، ۱۳۰ کیلو و ۶۶۷ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر به همراه ۱۶۰ نفر خرده فروش و معتاد نیز دستگیر و جمع‌آوری شدند، گفت: دستگیری ۲ نفر قاتل و کشف ۲ فقره قتل، دستگیری ۸۷ نفر سارق و کشف ۳۹۵ فقره انواع سرقت‌ها، دستگیری ۲۶۹ نفر متهم تحت تعقیب، توقیف ۵۵۶ دستگاه وسایط نقلیه متخلف،کشف ۲۴ قبضه سلاح غیرمجاز، کشف ۱۲۴ هزار لیتر سوخت، کشف یک میلیون و ۸۳ هزار نخ سیگار و کشف انواع کالای قاچاق به مبلغ ۲۹۰ میلیارد ریال از دیگر نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: مشارکت شهروندان در ایجاد امنیت پایدار بسیار حائز اهمیت است.

سرهنگ محمّدی هدف از اجرای این طرح‌ها را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان عنوان کرد و از مردم خواست با پلیس همکاری داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

بیشتر بخوانید: برگزاری کارگاه فرزند پروری باهدف ایجاد جامعه ای بهتر ،سرمایه های اجتماعی فهیم تر در کوه‌چنار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا