اجتماعیسیاسیکازرون

دستگیری ۳۳۳ نفر متهم از ابتدای سال جاری تا کنون در کازرون

فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری ۳۳۳ نفر سارق، دارای سابقه جلب و خرده فروش مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان خبر داد.


چنارنیوز/سرهنگ “محمد عبادی‌نژاد” گفت: برخورد قاطع و جدی با سارقان و هنجارشکنان یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی کازرون می‌باشد که با هماهنگی مراجع قضائی و با اقتدار کامل در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی افزود: در همین راستا ماموران از ابتدای سال جاری تا کنون پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و ترفندهای خاص پلیسی، موفق شدند ۳۳۳ نفر سارق، دارای سابقه جلب و خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کنند.

رئیس پلیس شهرستان کازرون تصریح کرد: برخورد مستمر و قاطع با هنجارشکنان به ویژه سارقان یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی کازرون در سال جاری می‌باشد و پلیس در این راستا به صورت شبانه‌روزی برای برخورد با مجرمان و فراهم کردن امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌کند.

وی با بیان اینکه تولید و ارتقا امنیت اجتماعی با مشارکت عموم مردم امکان پذیر است، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا