فرمانداریکوه‌چنار

کسب رتبه اول اشتغال استان برای دومین بار متوالی

در راستای تحقق شعار سال به سمت توسعه، تعالی و بالندگی شهرستان کوه‌چنار حرکت می‌کنیم.

به گزارش چنارنیوز، سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در جلسه کارگروه اشتغال با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان سال “جهش تولید با مشارکت مردم” اظهار داشت: با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری، به دنبال حمایت از کارآفرینان، تغییر نگاه و رویکرد نسبت به سرمایه گذاران بخش خصوصی و توجه بیشتر به تعاونی ها به ویژه فعال شدن تعاونی دهیاری ها هستیم.

فرماندار شهرستان کوه‌چنارتصریح کرد: با تکیه بر برنامه ریزی دقیق و مدون، استفاده درست از ظرفیت ها و مردمی سازی امور در جهت ایجاد گفتمان امیدآفرینی و نشاط اجتماعی در جامعه گام برخواهیم برداشت.

هاشمی خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسات منظم و هفتگی کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری، رفع موانع تولید، توانمندسازی روستاها و … در جهت تحقق هرچه بهتر شعار سال حرکت خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار بیان کرد: در دو سال گذشته با تلاش شبانه روزی تمامی دستگاه های اجرایی، توانستیم رتبه اول اشتغال استان را به دست بیاوریم.

وی افزود: در سال گذشته همچنین در ۱۶ حوزه عمرانی و خدماتی در شهرستان با اعتباری بالغ بر ۹۶۰ میلیار تومان هزینه شده است.

هاشمی اظهار کرد: در سال جدید نیز با برنامه ریزی مدون و مبتنی بر شعار سال به سمت تغییر، تحول و آبادانی به نفع مردم حرکت خواهیم کرد.

این مقام مسوول گفت: بنا داریم در سال جدید با اتکا بر شعار دولت مردمی ایران قوی و در راستای تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم، به سمت توسعه، تعالی و بالندگی شهرستان کوه‌چنار حرکت کنیم.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا