اخبار ویژهبخش هاسیاسیفرهنگیکازرونمذهبی

همه مسئولان یکدل در برابر جسارت های ترامپ واکنش انقلابی نشان دهند

به گزارش چنار نیوز حجت الاسلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) که در آن پایداری در زندگی را به برنامه‌ریزی درست و وسیله رسیدن به آن مدیریت صحیح دانسته است اظهار داشت: کسانی که برنامه و نظم ندارند خیلی آسان زمان را از دست می‌دهند و چیزی نصیبشان نمی‌شود.

 

امام جمعه قائمیه با اشاره به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ بازیگر تصمیمات مجلس سنا و نمایندگان است و رئیس جمهور آمریکا مامور  پیاده سازی و اجرای سیاست های سلطه طلبانه آمریکا است.

حجت الاسلام انصاری با تشکر از  دکتر روحانی به خاطر پاسخ قاطعانه به یاوه گویی های ترامپ افزود: دولتمردان تمام قد در برابر رجزخوانی های آمریکا بایستند و همه مسئولان ما باید هماهنگ و هم صدا در برابر جسارت های ترامپ واکنش انقلابی نشان دهند.

 

خطیب جمعه قائمیه با اشاره به سخنان رهبر در دیدار با جمعی از نخبگان کشور گفت: همه یقین داشته باشید که این بار هم آمریکا از ملت ایران تو دهنی و شکست  خواهد خورد.

 

وی با اشاره از زحمات کسانی که به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه پیاده روی در روستای ملای انبار دارالمومنین و شهر قائمیه را برنامه‌ریزی کردند و هم در این برنامه شرکت کردند اظهار داشت: ورزش ضامن سلامتی جسم و روح ماست و در زندگی روزمره وقتی را به ورزش اختصاص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا