سیاسیفرمانداری

مدیران باید در دسترس مردم باشند

سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چنار در جلسه شورای اداری با اعلام این خبر و با تاکید بر اینکه کاروان خدمت تحول و پیشرفت، کاروانی متشکل از مدیران است که با حضور میدانی در تمامی مناطق شهری و روستایی در کنار رسیدگی به امور مردم، زمینه سازی برای طراحی یک تحول را در آن مناطق در دستور کار قرار می دهد، خاطرنشان کرد: این کاروانها در طول سال نیز به صورت متناوب تداوم خواهد داشت و هر مدیری موظف به طراحی یک طرح تحول و پیشرفت در حوزه کاری خودش خواهد بود.

فرماندار شهرستان کوه‌چنار از تدوین شناسنامه مشکلات روستاها و تمامی مناطق این شهرستان در این دیدارها با کمک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستاها و شهرها خبر داد و گفت: نخستین کاروان عازم روستای ملای انبار خواهد بود و در روزهای آتی نیز به مناطق دیگر خواهیم رفت.

وی افزود: در عین اینکه باید مشکلات و کاستی های موجود در مناطق مختلف را ببینیم و برای رفع آنها تلاش کنیم، حتما باید با نگاهی درست و منطقی به عمق پیشرفت های صورت گرفته در مناطق مختلف نیز دقت کرده و با هدف امیدآفرینی به نسل جوان منتقل کنیم.

لازم به ذکر هست نخستین کاروان خدمت روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه، در ساعت ۱۵ الی ۱۷ عازم مسجد علی ابن‌ ابی‌طالب روستای ملای انبار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا