امام جمعه

ضرورت توجه به هویت شهرستان کوه‌چنار و همچنین استقرار ثبت احوال در شهرستان

به گزارش چنارنیوز؛ به نقل از روابط عمومی ستاد نمازجمعه شهرستان کوه‌چنار حجت‌الاسلام والمسلمین شهیم در خطبه های نمازجمعه با اشاره به شدت گرفتن حملات در روزهای اخیر در مرزهای لبنان مسائل اخیر در جنگ غزه را در چند بخش تشریح کردند و بیان نمودند: از چندین بعد حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان برای تحکیم مرزهای خود با لبنان صورت میگیرد.

امام جمعه کوه چنار افزودند: با افزایش حملات انصارالله به یمن و توقف کشتی های رژیم صهیونیستی در دریای سرخ، شورای انتقالی که سالها با دولت صنعا در جنگ است دست دوستی به سوی اسرائیل دراز کرده است تا بتواند با همکاری امارات دولت یمن را تجزیه کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیم در ادامه با اشاره به موضوع مهم انتخابات مجلس شورای اسلامی، بحث تایید صلاحیت کاندیدها را مهم خواندند و تاکید کردند: امیدواریم افرادی که می‌توانند خدمتی به مردم بکنند از این گذرگاه عبور کنند، در شهرستان ما بیش از ۱۴۰ نفر با ادعای جهاد سیاسی و خدمت رسانی ثبت نام کردند، ان‌شاءالله این دوره از انتخابات با مشارکت بالا، رقابت سالم و امنیت کامل برگزار شود.

ایشان تاکید کردند: مشارکت بالا و رقابتی بودن انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دشمن با ناامیدی و‌ آشوب سازی و تنش در جامعه بر روی کاهش مشارکت مردم در این دوره مترکز شده است و تلاش می‌کند ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان با اشاره به خدمات دولت در شهرستان در زمینه حمل و‌نقل جاده ای و راهداری و ضمن تقدیر از این عزیزان بمناسبت روز حمل و نقل و راهداری، خاطر نشان کردند: درخواستی از این مجموعه داریم که هویت شهرستان کوه چنار را جز برنامه های خود قرار دهند، هر شخصی بخواهد از این جاده با توجه به شریانی بودن این راه عبور کند باید مسیرها را به درستی بشناسد، هویت شهرستان ما برای ما مهم است.

خطیب جمعه کوه چنار از مسئولین خواستند اهتمام بیشتری به منظور هویت شخصی و ثبت احوال شهرستان داشته باشند و به منظور استقرار و مستقل بودن این اداره تلاش کنند و همچنین در ادامه نیاز شهرستان به ساخت مدرسه را مهم دانستند و از خیرین خواستند با ساخت مدرسه نامی نیک‌ را برای خود ماندگار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا