دیگرفضای مجازیفیلم

دستگیری پدر حین زنده به گور کردن فرزندش! + فیلم

پدر هندوستانی که در حال زنده به گور کردن نوزاد خود در محلی دورافتاده بود، توسط پلیس دستگیر شد.


به گزارش چنارنیوز، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، لحظه دستگیری یک مرد هندوستانی حین زنده به گور کردن نوزادش را به تصویر می‌کشد. این نوزاد پسر تازه متولد شده که تنها لحظاتی با زنده به گور شدن توسط پدرش فاصله داشت توسط مأموران پلیس نجات یافت.

ویدئویی که توسط مأموران پلیس منتشر شده است پدر این کودک را در حالی که آماده می‌شود فرزندش را در داخل یک گودال حفر شده قرار دهد نشان می‌دهد. او به همراه همدستش با حفر یک گودال کوچک در پشت یک درخت در یک منطقه دور افتاده در حیدرآباد هند  قصد داشت فرزندش را زنده به گور کند که ناکام ماند. ویدئویی که منتشر شده است لحظه غافلگیری این مرد میانسال را توسط مأموران پلیس نشان می‌دهد. در این ویدئو این مرد در حالی که فرزندش را در آغوش گرفته و با دیدن پلیس به التماس و گریه افتاده، دیده می شود.

هنوز مشخص نیست انگیزه این مرد از زنده به گور کردن فرزندش چه بوده است. همچنین مشخص نیست آیا پسر جوانی که کوله پشتی به همراه داشته و در حال حفر گودال بوده پسر بزرگ متهم بوده است یا نه. مأموران پلیس هر دو متهم را به همراه نوزاد به مرکز پلیس منتقل کردند. تحقیقات پلیس هند از متهمان و خانواده کودک ادامه دارد.

منبع/باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا