حوادث و انتظامی

دستگیری اراذل و اوباش و مزاحم شهروندان در کوه‌چنار

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار که اقدام به مزاحمت برای شهروندان در خیابان و معابر می‌کرد، خبر داد. 

سرهنگ “حسینعلی شیروانی” با بیان اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود؛ اظهار داشت: در راستای مأموریت چهارشنبه آخر سال و به منظور حفظ امنیت و آرامش شهروندان، ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی مطلع شدند فردی اراذل و اوباش سابقه‌دار اقدام به تهدید و همچنین مزاحمت برای شهروندان و نوامیس در خیابان و معابر می‌کند که موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و اراذل و اوباش را شناسایی و وی را در عملیاتی منسجم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با بیان اینکه در سوابق متهم جرایمی از قبیل نزاع و درگیری، مجروح کردن ماموران انتظامی و ایجاد مزاحمت به چشم می‌خورد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، خاطر نشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا