حوادث و انتظامی

دستگیری عامل چاقوکشی و ایجاد رعب و وحشت در کوهچنار

فرمانده انتظامی کوهچنار از دستگیری عامل چاقوکشی، درگیری و ایجاد رعب و وحشت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسینعلی شیروانی اظهار داشت: پلیس با عاملان هرگونه رفتار مجرمانه و مخل امنیت و آرامش فردی و عمومی به صورت قاطع و قانونی برخورد میکند.

وی در ادامه گفت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری همراه با چاقوکشی در یکی از محالت شهرستان کوهچنار، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کوهچنار با بیان اینکه ماموران انتظامی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: با بررسیهای صورت گرفته مشخص شد عامل درگیری به دلایل شخصی با ۲ نفر درگیر و پس از چاقو کشی و جراحت یکی از آنها، موجب اخلال و رعب و وحشت شهروندان شده و پس از رسیدن مامورین از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با هماهنگی قضایی اختفاء متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سرهنگ “شیروانی” با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: پلیس به هیچ عنوان اجازه عرض اندام به اراذل و اوباش و افراد هنجارشکن را نخواهد داد و امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس که بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی مجموعه انتظامی و دستگاه های امنیتی روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا