آموزشاجتماعیبخش هافرهنگیکازرون

بازدید دانش آموزان قائمیه از کتابخانه عمومی شهید مطهری

مشایخی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری از بازدید بیش از ۱۵۰ دانش آموز از این کتابخانه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

 

به گزارش چنارنیوز، حسین مشایخی مسئول کتابخانه شهید مطهری قائمیه با اشاره به بازدید ۱۵۰ نفر از دانش آموزان مدارس شهر قائمیه از کتابخانه عمومی این شهر اظهار داشت: این بازدید در قالب مدارس مختلف از جمله آموزشگاه شهید حسن رئیسی، آموزشگاه شهید نواز شمس و دبیرستان امام خمینی  و مهدکودک و پیش دبستانی باغ دانش از کتابخانه بازدید کردند.

مسوول کتابخانه عمومی قائمیه گفت: در این بازید درباره شرایط عضویت در کتابخانه توضیح داده شد سپس با معرفی بخش های  مختلف کتابخانه  از جمله پایگاه اصلی،کودک، مرجع، کمک درسی، نوجوان، ، نشریات و اینترنت برای دانش آموزان، آنها با طریقه جستجوی کتاب هم از طریق سامانه سامان و هم در قفسه های کتب آشنا شدند.

مشایخی افزود: با توجه به اینکه سال های ابتدایی بهترین فرصت برای عادت به مطالعه است و به منظور ایجاد انگیزه مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی و همچنین پر کردن اوقات فراغت کودکان و دانش آموزان، کتابخانه در طول سال میزبان بازدیدهای مختلف از مقاطع مختلف تحصیلی دانش ‌آموزان بوده و سعی نموده در ترغیب و علاقه مند کردن دانش ‌آموزان به کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری را با همکاری آموزش و پرورش انجام دهد.

 

گفتنی است در پایان این برنامه نشریاتی از طرف کتابخانه به دانش آموزان اهدا گردید و آنها به صورت رایگان به عضویت کتابخانه درآمدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا