آموزش و پرورشفرمانداریکوه‌چنار

آموزش و پرورش کوهچنار در نوروز ۱۴۰۳ آماده استقبال از میهمانان نوروزی است

۲۲ مدرسه با ۱۳۰ کلاس درس درحوزه شهری و تعداد ۴۳مدرسه از مدارس روستایی در صورت اضطرار و پشتیبان برای اسکان نوروزی مسافران در نظر گرفته شده است

به گزارش چنارنیوز، صفرساسانی پور مدیر آموزش و پرورش کوه چنار  در جلسه هماهنگی ستاد اسکان نوروزی از آمادگی کامل آموزش و پرورش  کوه چنار  برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: با توجه به تقارن ایام ماه رمضان با نوروز تمهیدات لازم برای استقبال از این ماه پرخیر و برکت در مدارس میزبان میهمانان نوروزی صورت خواهد گرفت.

صفرساسانی پور گفت:  انتظارداریم مردم میهن عزیز اسلامی ایران از کوه چنار که نگین سبز استان فارس می باشد و یک طبیعت خوب و سرسبز و جاهای دیدنی خوبی دارد بازدید کنند و بتوانیم میزبان خوبی برای هموطنان  خوبمان باشیم .

معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی آموزش و پرورش کوه چنارضمن تبریک سال نو و بهار پرطراوت راکه نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است گفت: ۲۲ مدرسه با ۱۳۰کلاس درس درحوزه شهری  و تعداد ۴۳مدرسه از مدارس روستایی در صورت اضطرار و پشتیبان برای اسکان نوروزی مسافران فرهنگی درکوه چنار  آماده شده است.

بهرام بحرانی  با اشاره به اینکه آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم، گفت: ۳۰ نفر از پرسنل آموزشی و اداری، به عنوان عوامل اجرایی به منظور استقبال، اسکان و پذیرایی از میهمانان و گردشگران فرهنگی با ستاد اسکان آموزش و پرورش همکاری می‌کنند.

وی  بیان کرد: کلاس‌ها  اکثرا درسطح ، الف درجه‌بندی شده است که برای اسکان مسافران فرهنگی و  میهمان عزیز در کوه چنار با امکانات لازم ، در نظر گرفته شده است.

بحرانی زاده  تصریح کرد: فرهنگیانی که قصد مسافرت به کوه چنار  را دارند، می‌توانند از تاریخ ۲۸اسفندبه مدیریت آموزش و پرورش واقع در شهر قائمیه ، خیابان مصلی ، جنب سالن ورزشی شهید تقوی نژاد (حجاب )  مراجعه و نسبت به رزرو یا پذیرش خود اقدام نمایند . درضمن شماره تماس های اسکان کوه چنار ۰۷۱-۴۲۴۱۵۰۴۰-۴۲۴۱۵۰۳۹می باشد.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش حضوری نیز از ۲۸ اسفندماه شروع و تا ۱۳فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا